Jump to content

11 Ekim 2012 Günlük Burç Yorumları


Melâl
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

koc.gif

Sevgili Koç,

Bugün Venüs ve Güneş para evinizde etkileşim yapıyor. Uzun süredir, beklediğiniz mutlu kararları alabilirsiniz. Kendinize güveniyor ve sosyal ilişkilerinizi güçlendirmek istiyorsunuz. Çevrenizle paylaşacak öyle çok şeyiniz var ki. İleriyi görme yeteneğiniz sayesinde önemli başarılar sizi bekliyor. Şansınızı kullanmalısınız.

boga.gif

Sevgili Boğa,

Yönetici gezegeniniz Venüsün ve Güneşinizle yaptığı açıdan olumlu etkileneceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle kuracağınız mutlu beraberliklerden istediğiniz performansı sağlayacak ve kendinizi daha önemli konumlarda göreceksiniz. Hem kendinizi hem de çevrenizi öyle usta bir şekilde yönetiyorsunuz ki, sizi takdir etmemek mümkün değil.

ikizler.gif

Sevgili İkizler,

Güneş ve Venüs bilinçaltınızın olumlu bir şekilde şekillenmesine neden oluyor. Bugün başarınızı sezgilerinize borçlusunuz. Çevrenizle olumlu bir paslaşmaya geçerek, sonuçlara güvenle ilerliyorsunuz. Sade ve öz işlerden hoşlanıyor,işinizi mantık çerçevesi içinde yorumluyorsunuz. Rüyalarınızın doğru çıktığını görmek sizi şaşırtacaktır.

yengec.gif

Sevgili Yengeç,

Ailenizle ortak yapacağınız çalışmaların sonucunda manevi bir haz duyacaksınız. Yaşam kalitenizi yavaş, yavaş artırıyorsunuz. Sadece harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Maddi sıkıntı yaşayabilirsiniz. Sağlığınız konusunda, her şeyi bir kenara bırakarak hafta sonunu kendinize ayırın.Temel anlamda dinlenmeye ihtiyacınız var.

aslan.gif

Sevgili Aslan,

Siz kendi doğrularınıza inan bir kişi olduğunuz için, bugün çevrenizin telkinlerini dinlemek istemeyebilirsiniz. Başarıyı hedeflediğiniz bir gündesiniz. Eşitlik kurallarını ihlal etmeden, çalışmalarınızı hızlı bir şekilde götürmeniz oldukça olumlu. Sizden beklenen performans çok fazla olmasına rağmen siz olayları denetleyebiliyorsunuz.

basak.gif

Sevgili Başak,

Jüpiter ve Venüsten aldığınız olumlu etkiler, maddesel anlamda size olumlu destekler vermektedir. Bugün, iş ilişkilerinizle ilgili her zamankinden daha fazla duygusal davranacaksınız.Haftanın tüm yoğunluğunu bu gün içinde tamamlamak gereğini duyabilir ve çalışma temponuzu daha da arttırabilirsiniz.

terazi.gif

Sevgili Terazi

Bugün sizin için muhteşem diyebiliriz.Venüs ve Jüpiter burcunuzda kavuşum yapıyor. İş, dostluk ve aşk ilişkilerinizi olumlu bir şekilde sizi etkileyecek ve içsel coşkularınızı tavana çıkarabilir. Kalbi boş olanlar, aşık olma ihtiyacı içindeler. Bu tür duyguların yanlış ilişkilerin başlangıcı olduğunu da unutmamalısınız. Çevrenizde tüm gözler üzerinizde olacak.

akrep.gif

Sevgili Akrep,

Aşk yaşantınızda ilgili önemli gelişmeler mevcut. Çevrenizden destek beklemeniz sizi yanlış yönlenmenize neden olabilir. . Olaylara pratik bir şekilde yaklaşmanız ve kısa vade sonuçlar almanız sizi çevrenizde ilgi odağı yapacak. Çevrenizde beğenilen bir kişi olmanız, çoğu kez başınızı ağrıtıyor. Dikkatli olun.

yay.gif

Sevgili Yay

Bugün olumlu işbirliklerine ve tekliflere hazırsınız. Size farklı bir biçimle, yeni bir iş sunacaklar ve desteğinizi isteyeceklerdir. Çevrenizce seviliyorsunuz. Sadece beklentilerinizdeki mantığı bir türlü yakalayamıyorsunuz. Herkesin sizi anlaması mümkün değil. Bugün olaylara daha ılımlı yaklaşmayı denemelisiniz.

oglak.gif

Sevgili Oğlak,

Mesleki anlamda oldukça başarılı bir gününüz.Geleceğinizi etkileyecek kararlar alacaksınız. Ciddi görünümünüzün altında duygusal bir yapı gizli. Aşk yaşantınızla ilgili hassas bir gün. Sevdiğiniz kişi bugün sizden daha fazla ilgi bekliyor. Kalbi boş olanlar için ilginç bir gelişme var. Grup toplantılarından birinde tanışacağınız kişiyle aranızda bir yakınlaşma olabilir.

kova.gif

Sevgili Kova,

Güneş ve Venüs Kombinasyon burcunuzda yaptığı kavuşum, içsel enerjinizin yükselmesine neden olacak.Bazı yolculuklar ve yüksek idealler gündeme gelecektir.Algılama gücünüzün en yüksek olduğu bir gün. Çevrenizde olup biten olaylara isteseniz de, kayıtsız kalamıyorsunuz.Hafta sonu olabilecek olaylar için bugünden kendinizi şartlamayın.

balik.gif

Sevgili Balık,

İçsel olarak aşka aşık bir yapınız var. Dostluk duyguları en az aşk kadar önemli sizin için. Bugün daha seçici davranacaksınız. Sevdiğiniz kişinin sizinle ilgili planları var. Hemen kabul etmeyebilirsiniz. İsterseniz biraz düşünün. Dengeli ve duygusal yapınızı tartışmalarla bozmak istemiyorsanız, karşınızdaki kişiye de şans vermeyi deneyin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

terazi.gif

Sevgili Terazi

Bugün sizin için muhteşem diyebiliriz.Venüs ve Jüpiter burcunuzda kavuşum yapıyor. İş, dostluk ve aşk ilişkilerinizi olumlu bir şekilde sizi etkileyecek ve içsel coşkularınızı tavana çıkarabilir. Kalbi boş olanlar, aşık olma ihtiyacı içindeler. Bu tür duyguların yanlış ilişkilerin başlangıcı olduğunu da unutmamalısınız. Çevrenizde tüm gözler üzerinizde olacak.

 

 

 

hadi yaaa....9_9

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

  • Benzer Konular

    • 20 Ekim 2012 Günlük Burç Yorumları

      Koç Kendinizle ilgili hayal ettiklerinizi gerçeğe dönüştürebileceğiniz iş fırsatları bugün karşınıza çıkabilir. İnanması güç belki ama size teklif edilen şey hayal değil tamamen gerçek. İstediğiniz zaten bu değişiklik değil miydi? Gücünüzü ele alıp bunu topluma gösterme zamanı geldi.   Boğa Yabancılarla yapmayı planladığınız işi çevreniz ciddiye alıyor. Onların tecrübeleri size yol gösterecek. Ütopik dediğiniz yaklaşımlar sizde bir ışık yakabilir. “Evet” demeden önce herşeyi detaylı kontrol

      , Yer: Astroloji ve Burçlar

×
×
  • Yeni Oluştur...