Jump to content

The Circle (Çember Medisi)


Guest MedCezir

Önerilen Mesajlar

Çember meditasyonu, dileğinizi özümsemenize ve somutlaştırmanıza yardım edecektir ve sonra, dileğinizi yansıtacaksınız. buınu okurken kendinizi kaybedebilirsiniz sezgielriniz yardımıyla dileğinizi geliştirmek konusunda özgürsünüz dileğinizi kaybederseniz tüm dikkatinizi vererek bunu dinleyebilirsiniz

 

 

Artık bütün varlığınızla Çembere girdiniz. Bir an için durun ve bakın; enerji sizin içinizde.Yarattığınız atomalrın tam olarak farkına varmak için kendinize izin verin. Nefes alırken, içinizdeki her bir atomu hissedin.Düşüncenin zorlukla algılanabilen atomaarını.Duyguların elektrik atomlarını.Sezgilerin manyetik atomlarını. Fiziksel varlığın yaşayan atomalrını.Bütün bu atomalrın hareketlerini,ilişkilerini ve birbirlerini nasıl etkiledikelrini sezgilerinizle kavrayın.

 

Bu atomaları hissederek, görerek deneyimelyin.tüm atomalarınızın arasında havada süzülen kalıpların farkına varın.Onların hareketlerinin,danslarının,içerdikelri kalıpların ve programlarının farkına varın.Milyarlarca atom varlığınızın içinde birlikte çalışıyor,her biri değişiyor,hareket ediyor ve anbean kayarak yer değiştiriyor.

 

Her atom ne yaptığını kesinlikle biliyor.Her atomun iç programı kendi varlığını yönlendiryor ve etrafındaki her bir atomla etkileşim içinde. Atomalrınızın hareket düzeni, siz,atalarınız ve doğa tarafından kopyalanıyor; alışkanlık ve inançlar DNA'larınızla işleniyor,özümseniyor ve geliştiriliyor.

 

Çember'de, bilincinizin seçtiği yeni kalıplar, yeni programlar yaratıyorsunuz.Yeni Gerçkeliğiniz varlığınızı desteklerken varlığınız da Yeni Gerçekliğinizi destekleyecektir.

Katı bedeninizin yarattığı yanılsamaları dağıtmak için nefesinizi kullanın.Bu boşlukları doldurmak için nefesinize izin verin.Nefesiniz, bu boşluklardan varlığınızdaki her bir atomu doldurur.Nefesinizle yarattığınız Yeni Gerçeklliğinizin enerjisiyle birlikte programlanırken, etrafınızdaki havanın enerjisini nasıl etkilediğinin farkına varın.Havadaki her atomun hareket ettiğinin ve Yeni Gerçekliğinize yanıt verdiğinin farkına varın,sanki Yeni Gerçekliğiniz havanın iç programının bir parçasıymış gibi düşünü.Nefes alırken, etrafınızdaki havanın,Yeni Gerçekliğiniz ve siznle birlikte şekillenmesine izin verin.Evrendeki her varlık, her yapı ve her olay tarafından şekillendirildiğini hissedene kadar Yeni Gerçekliğinizin enerjisinin dışarıya doğru ışımasına ve yayılamsına izin verin.

Evrenin enerjisi ile Yeni Gerçekliğinizin enerjisinin tek bir enerji olduğunun farkına varın.Evrendeki her bir atomu kapsayın;Yeni Gerçeklik hepsini kapsarken her günün her bir anı Yeni Gerçekliğinizi bilinçli bir şekilde cisimleştirdiğinizi unutmayın.

Birlikte hareket ederek sizi oluşturan tüm atomların farkına varın. Bu atomların her birinin Yeni Gerçekliğinizi cisimleştirmesine izin verin. Yeni Gerçekliğinizi cisimleştirirken,sizi saran havadaki atomalrın derinizle nasıl temas ettiğinin, burnunuza ve akciğerlerinize nasıl girdiğinin farkına varın.Bu atomlar, içinize girip sizinle temas ettiğinde,Yeni Gerçekliğinizin Öğelerini özümser ve değişir.

 

Nefes verirken, soluğunuzla birlikte bu temasın nasıl genişlediğinin farkına varın.Düşünceleriniz,nefesiniz, duygularınınızın yüklenmesi ve varlığınız genişler.Varlığınızın açık görüşlülüğü genişlerken, farkındalığınızı ve etrafınızdaki dünyada yarattığınız etkiyi de genişletin.

 

Dileğinizi,YeniGerçkliğinizi gerçekleşmiş gibi tüm duyularınızla deneyimelyin. varlığınızdaki her bir atomu, atomlarınız arasındaki boşluğu bile Yeni Gerçekliğinizle birlikte programlayın. Yeni Gerçkeliğinizdeki yaşam nasıl görünüyor? kokusu nasıl, tadı nasıl size nasıl bir his veriyor? nasıl düşünüyorsunuz, hissediyorsunuz,karşılık veriyorsunuz; Yeni gerçekliğiniz artık hayatınız mı?

Dileğiniz gerçekleşiyor. Siz artık bütün duyularınızla birlikte dileğinizsiniz,Yeni Gerçekliğinizsiniz.Varlığınızdaki her bir atomu, onların arasındaki boşluğu bile Yeni Gerçkeliğinizle birlikte programlıyorsunuz.Aldığınız her nefesle birlikte, dileğinizin gititkçe daha gerçek olmasına izin verin.

 

Bütün duyularınızın bunu kavramasına izin verin. Yeni Gerçekliğinizi deneyimlerken, bağlantınızı birliğinizi ve evrenin her bir atomunu hissetmek için kendinize izin verin. Değişiminize yanıt veren her bir atomu hissein ve Yeni Gerçekliğinizi kendinizle birlikte cisimleştirin.

 

Yeni Gerçekliğiniz artık her atom, her varlık, her olay ve evrendeki her enerji tarafından yeniden yaartılıyor

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...