Jump to content

Çekim Desteğinden Nasıl Yararlanabilirim?


Guest Örgülü

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba

Daha önce dua paylaşımları bölümüne de yazmıştım bir sorunum var ve ben çekim yasasına olan inancımdan mı nedir bilemiyorum -çözülmekte olan sorunum- olarak nitelendiriyorum ve dualarımıda bu şekilde şükrederek ediyorum.

Çoğunuz benden daha fazla hakimsiniz konuya o yüzden yardımlarınızı istiyorum. Erkek arkadaşımın ailesi yüzünden ilişkimize ara vermek zorunda kaldık. Benden nefret ediyorlar ve Ona karşı "ya o kız ya da biz" haline getirdiler durumu. İkimizde bitmesini istemiyoruz fakat haliyle onunda bir sabrı var ikna etmek için elinden geleni yapıyor ama ben dua edip beklemekten başka birşey yapamıyorum...

Ama inanıyorum ki çözülücek herşey yeniden yoluna girecek, düşünce gücünden yararlanmak aklıma geldiğinden beri çoktan düşmanlık bitmiş gibi davranıyorum (tabi ki ezbere değil inanarak ve hissederek) nasılları aklımdan çıkarmaya çalışıyorum..

Fakat başka neler yapabilirim, nasıl güçlendirebilirim? ya da şunu yapma dikkat et dediğiniz noktalar var mı? deneyimlerinizde fikirleriniz de önemli..şimdiden hepinize teşekkürler...

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

öncelikle sende farkindasin ve gercekden inaniyorsun duzelecegine ozaman sorunun yarisi ortadan kalkmis oluyor, dusuncelerini özgur birak ve kendini fazla sykma, cekim grubumuz var oradaki paylasimlara baktinizmi bilmiyorum ama eminim size faydasi olucaktir.. oraya bir göz atin derim ben. Ayrica bu konuda mutlaka olumsuz dusuncelerin kendini biraktigin yada pes etmek istedigin dönemlerde vardir ve olucaktir bunlarinda gececegine inan ve onun ailesinin seni istemiyormus gözuyle bakma, onlari cok sevdigini ve onlarinda seni sevdigini surekli dusun, yeniden bir seyler kafanda ciz ve nasil olmasini istiyorsan surekli onu gözunun önunde canlandir.. bunlarin cok etkisi olucakdir, onun ailesinin seni istemedigini dusunmek yerine, erkek arkadasinin ailesinin seni cok sevdigini ve surekli seninle olmak icin elinden geleni yaptiklarin dusun... biliyorum kolay degil ama önemli olan buna inandirmak kendini..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çok teşekkür ederim lakito, dediğin gibi beni sevdiklerini herşeyin yoldunda olduğunu düşünüyorum, hatta görüşmemizi istemiyorlar ama ben ona rağmen dışarı biryere çıkarken sanki buluşucakmışız gibi hazırlanıyorum o hisle çıkıyorum dışarı..

bir de sormak istediğim birşey var: bazı yerlerde hedefinizi netleştirmek için belirli periyodlara bağlayın şu gün şu tarihte beraber bunları yapıyoruz gibi.. ama öte yandan zamanı hiç karıştırmamak detaylarla kısıtlamaktan bahseden şeyler okuyorum içinden çıkamadım açıkçası. hangisi daha doğru olur bunların...

her gün aklıma geldikçe odaklanmaları tekrar ediyorum siteden bulduğum teknikleri (renkleri birleştirme-tezahür olumlamaları) yatmadan önce uyguluyorum.. ama zaman konusunda netlik yok?

Grubunuza da hemen katılıyorum öğrenmem gereken çok şey var daha

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...