Jump to content

Kelime-i Tevhidin Havas'i


Guest vişne

Önerilen Mesajlar

KELİME-İ TEVHİDİN HAVAS'I

Lâ iâhe illâllah diyen bir kimseye göklerin kapıları ardına kadar açılır. Hatta bu kimse büyük olan günahlardan sakınarak bu zikri yerine getirdiği takdirde arşa kadar uzanan mesafe kendisine açılır. Bir kimse birşeyden korkuyor ise her korktuğu şey için sabah namazından sonra 100 defa Lâ ilâhe illâllâh desin bu miktar o kimsenin maksadına kâfi gelir.

Bir kimse gümüş yüzük üzerine kelime-i tevhidi yazdırıp cuma gününün ilk saatinde üzerine alsakalbi açılır arzu ettiğine ulaşması kolaylaşır keder ve gammı gider. Sıkıntıdan kurtulur kendisine gözü ilişen kimsenin sevgisini üzerine çeker.

Bir kimse bir cam bardak, içerisine 100 defa kelime-i tevhidiyazıp bardağın içini su ile doldurur ve bu su ile iftar ederse Allah Teâlâ o kimsenin kalbini iman nuru ile diriltir. Ğöğsünden irfan nurları çeşmeler gibi akar o suyu içmeye devam eden kimseyi Allah Teâlâ hazretleri kalb katılığından kurtarır iman hakikatlarini ve ruhaniyet sırlarını kabul edecek şekilde sırrını açar.

Bir kimse onu bir yüzük üzerine yazıp üzerine 100 defa kelime-i tevhid okusa ve bu yüzüğü üzerinde yattığı yastığın altına koyup başınıda üzerine koyup uyusa yalnız bir yerde yatmak ve abdestli olarak uyumak şartı ile görmek istediği şeyi rüyasında görür.

hergünün sabahında ve abdestli olarak 1000 defa kelime-i tevhid zikrine devam eden kimseye Allah Teâlâ hazretleri rızık sebeblerini kolaylaştırır.

Bir kimse bu miktarı (1000) uykuya yatacağı sırada ifa ederse ruhu arşın altında uyur.

Bir kimse bu miktar (1000 )tevhidi güneş açarken zikrederse kendisine görünmeyen şeytanların şerrinden korunur.

Ayın doğuşu sırasında 1000 defa zikrederse bedenine gelecek hastalıklardan kurtulur.

Herhangi bir şehire giderken 1000 defa tevhid getirse o şehirde vuku bulacak herhangi bir fitneden emin olur.

Bir kimse gizli bir şeyin bilinmesi için 1000 defa kelime-i tevhidi hususi bir niyetle okursa arzu ettiği gizlilik kendisine açılır.

===============================================================

dır

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...