Jump to content

20 Ekim 2012 Günlük Burç Yorumları


beliza
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Koç

Kendinizle ilgili hayal ettiklerinizi gerçeğe dönüştürebileceğiniz iş fırsatları bugün karşınıza çıkabilir. İnanması güç belki ama size teklif edilen şey hayal değil tamamen gerçek. İstediğiniz zaten bu değişiklik değil miydi? Gücünüzü ele alıp bunu topluma gösterme zamanı geldi.

 

Boğa

Yabancılarla yapmayı planladığınız işi çevreniz ciddiye alıyor. Onların tecrübeleri size yol gösterecek. Ütopik dediğiniz yaklaşımlar sizde bir ışık yakabilir. “Evet” demeden önce herşeyi detaylı kontrol etmenizi ve sizi zora sokacak işlerin içine girmediğinizden emin olmanızı öneririm.

 

İkizler

Hem günün gerekliliklerini başarıyla yerini getirip hem de sorumluluklarınızdan sıyrılmış, manevi yönünüzle başbaşa kalmayı becerebildiğiniz bir gündesiniz. Kazandığınız paranın ihtiyaçlarınızı karşılamadığını düşünüyorsanız gerçekten neye ihtiyacınız olduğuna karar verin.

 

Yengeç

Eşinizle yapmayı planladığınız gezi size iyi gelecek. Sorumluluklarınızı hiç düşünmeyin. Çünkü aile büyükleri, hiçbir şey aksamayacak şekilde size destek verecek. Eğer işle ilgili düşünceleri geride bırakabilirseniz, ilişkinizde yolunda gitmeyen şeyleri onarma fırsatı yakalayabilirsiniz.

 

Aslan

Gün içinde yapmanız gereken o kadar çok iş var ki.. Ama rahat olun, kendinizi soyutlamanıza gerek kalmadan biraz nefes alma ve ruhunuzu dinlendirme zamanı bulacaksınız. Yeter ki siz gününüzü planlarken çevrenizden beklentilerinizi çok da fazla otoriter bir dille ifade etmeyin.

 

Başak

Eşinizden ya da bir yakınınızdan gelecek olan katkı herşeyin yolunda gitmesini sağlayacak. Sizin dışınızda gelişen olayların hızını ve diğer kişilerin ruhi durumunu kontrol etmeye kalkmaz-sanız sorun yaşamazsınız. Hobinize tüm varlığınızı adarsanız onu işe de dönüştürebilirsiniz.

 

Terazi

Maddi sorumluluklarınızı yerine getirirken, paranızı günlük ihtiyaçlarınıza paylaştırmakta zorlanmayacaksınız. Evdeki bütçe ayarlamaları sonuç veriyor gibi. Evle ilgili düzende esas gücün size ait olduğunu eşinizin kabullenmesi zor olabilir. Bunu vurgulamak zorunda değilsiniz.

 

Akrep

Sanatsal her türlü aktiviteyi yakınlarınızla birlikte yaşamaktan keyif alacaksınız. Buunun gerçekleşmesi için sorumluluğu yüklenmeniz lazım. Bir sürü konuya bölünecek şekilde günü planlarsanız, her kafadan bir ses çıkmasına neden olursunuz. En iyisi bir konuya odaklanın.

 

Yay

Parasal konuları oluruna bırakıp, tüm harcamaları ve yatırımları “ben organize edeyim” diye tutturmazsanız, bu konudaki başarı da gelecektir. Paranın güç anlamına gelmediğini kabul edin. Hesapta olmayan harcamalar olabilir belki ama gününüz çok keyifli geçecek.

 

Oğlak

Üstlendiğiniz o önemli görev, eğer siz tüm kurallara uymuşsanız ve destek istemişseniz başarıyla sonuçlanacak. Hiç kimsenin otoritesini kabul etmek istemiyorsunuz ama evde şartlar öyle bir değişebilir ki, ne olduğunu anlamazsınız. Biraz uyum ve kabul her şeyi çözer.

 

Kova

İçinde sanat ve yaratıcılık olan bir işten para kazanma fikri güzel. Belki bunu bir dönem için ek iş olarak, asıl işinizi de ihmal etmeden ve patrona çaktırmadan yürütebilirsiniz. Konuyu etrafınızla paylaşırsanız, tahmin etmeyeceğiniz bir yakının yapacağı çıkış sizi mutsuz edebilir.

 

Balık

İçinizde bulunduğunuz grubun başarısı adına kendinizden çok şey verebileceğiniz bir gün. Hem işin içindekiler hem de dış bağlantılarınız konunun ciddiyetinin farkında ve üzerine düşeni yapacak. Parasal konularda gelişecek ani sıkıntıyı yine grubun içinden etkin birileri çözecek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

  • Benzer Konular

    • 11 Ekim 2012 Günlük Burç Yorumları

      Sevgili Koç, Bugün Venüs ve Güneş para evinizde etkileşim yapıyor. Uzun süredir, beklediğiniz mutlu kararları alabilirsiniz. Kendinize güveniyor ve sosyal ilişkilerinizi güçlendirmek istiyorsunuz. Çevrenizle paylaşacak öyle çok şeyiniz var ki. İleriyi görme yeteneğiniz sayesinde önemli başarılar sizi bekliyor. Şansınızı kullanmalısınız. Sevgili Boğa, Yönetici gezegeniniz Venüsün ve Güneşinizle yaptığı açıdan olumlu etkileneceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle kuracağınız mutlu b

      , Yer: Astroloji ve Burçlar

×
×
  • Yeni Oluştur...