Jump to content

Bir gayin feryadi


önder

Önerilen Mesajlar

arkadaşalar bu eşcinsellikten nasıl kurtulunur. bir fikri olan varmı. umudumu kaybetmek istemiyorum. bataklıklarda boğulmak istemiyorum. tam bir erkek olup tertemiz bir hayat yaşamak istiyorum. erkeklere aşık olmaktan bıktım. ama engel olamıyorum. yardım edin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba öncelikle allah yardimcin olsun. Ve ayni problemi olan bir arkadas gecenlerde ayni konuyu acdi. Oraya bakarsan ordaki cevaplardan faydalanabilirsin, veya en azindan ayni durumda olan arkadasimiza direk sorarsin bir care bulabildimi diye.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

nacizene tavsiyem sorunun köküne inin neden buşekilde hissediyorsunuz ? sizi buşekilde hissetmeye yönlendiren geçmişde yaşadığınız bir olay yada durum bunun düzelebilir bir durum olduğunu düşünüyorum bir hipnoterapiste gidin bu arada kuranla telkindende faydalanabilirsiniz burada eklediğim bir konu var göz gezdirin ayrıca kişiye ve soruna özel telkinde hazırlanabiliyor kısacası pek çok alternatif var ümitsizliğe kapılmayın sorununuzun kısa zamanda çözülmesini diliyorum ama alternatifler çok yeterki ümitsizliğe kapılmayın

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

Misafir
Bu konu artık başka yanıtlara kapalıdır.
×
×
  • Yeni Oluştur...