Jump to content

'Adele Benden Daha Şişman'


Belis
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

fft2mm1267331.jpg

Eylül ortalarında bir radyoya verdiği röportaj sırasında, oldukça kilo aldığını itiraf eden şarkıcı, o zamandan bu yana resmi internet sitesinde bir “devrim” başlattı.

 

Resmi internet sitesinden hayranlarına seslenen şarkıcı, onlara sahip oldukları fiziklerini olduğu gibi kabul etmeleri ve iç güzelliklerine odaklanmaları tavsiyelerinde bulunuyor.

 

Başlattığı hareketle ilgili Stylist UK’e konuşan Lady Gaga dikkatleri, yine kıvrımlı vücuduyla tanınan bir başka ünlü müzisyene çekti: İngiliz soul şarkıcısı Adele’e.

 

Yaklaşık 15 kg aldığını belirten Lady Gaga annesi dahil çevresindeki bir çok kişinin ve özellikle medyanın, aldığı kilolara dikkat

çektiğini fakat kendisinin bu tavırları umursamadığını söyledi.

 

Adele’in kendisinden daha şişman olduğunu belirten Lady Gaga: “Nasıl oluyor da kimse Adele için bir şey söylemiyor?” ifadesini kullandı.

 

Adele’in müthiş bir şarkıcı olduğuna da değinen Lady Gaga, İngiliz şarkıcının kendine güvenini takdir ettiğini belirtti.

 

Lady Gaga son olarak, kadınların birbirlerine karşı eleştiren değil destekleyen bir tavır sergilemeleri gerektiğini söyledi.

posta

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...