Jump to content

İş Bulmak İçin


sessiz nehir
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

İlk once her namazdan sonra 46 defa “Ya Vahabu” okuyunuz.Allahın adıdır (lütfen doğru telaffuz ettiğinizden emin olunuz) bu duadan önce ve sonra 11 defa Salavat-ı Şerife okuyunuz.

Geceyarısı gusl abdesti alınız daha sonra dışarıya çıkınız. Başınızın üzerinde herhangi birsey olmayacak (şapka, eşarpi, örtü, ağaç, çatı). 2 rekat namaz kılınız.

Namaz bittikten sonra oturuken 1042 defa “ Ya Vahabu” okuyunuz. 300 defa okuduktan sonra ayağa kalkıp gelir, hacet veya iş için dua ediniz.

Sonra tekrar oturunuz ve “Ya Vahabu“ yu okumaya devam ediniz 700 e yaklaşınca tekrar ayağa kalkıp dua ediniz ve tekrar oturunuz “Ya Vahabu” 1042 ye tamamlayınız.

Bu vazifeyi 3 gece yapınız. İstediğiniz şey olmazsa tekrar yapınız. Bu vazifeyi aralıksız 3 günden fazla yapmayınzı. İnsallah ne istiyorsanız 3 gece içinde olacaktır.

alıntı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • Büyü Yapanı ve Nerde Olduğunu Elinle Koymuş Gibi Bulmak İçin

   Eğer kişi bir büyü altında gibi hissediyosa kendisine büyü yapılmış hissi doğarsa yatmadan önce euzübesmele ile bir kevser suresi okusun büyü yapanı ve büyünün nerde olduğunu eli ile koymuş gibi bulur test edildi onaylandı şahsen denedim ve büyüyü yapanıda büyünün nerde olduğunuda rüyamda gördüm sonra büyü malzemelerini ellim koymuş gibi buldum çıkarttım:derisive:

   , Yer: Büyü ve Nazar İçin Dualar

  • İş Bulmak İçin Ben Denedim ve Oldu

   Bir sürahiye veya Pet Şişeye Su Doldurun(yedi gün içicek kadar olmalı) ve namaz abdesti alıp 21 ihlas okuyup Allah'ım bana hayırlı bir iş ver diye dua edin ya da içinizden nasıl geliyorsa ve suya üfleyin bu suyu yedi gün boyunca içiyosunuz(okuduğunuz günden itibaren) bn iki kere denedim ve oldu.

   , Yer: İş Bulma ve Rızık İçin Dualar

  • İş Bulmak ve Borçlardan Kurtulmak,Aile İçi Sorunlar İçin

   Sıkıntıda olan,işsiz kalan,tehlikeli durumlarla karşılaşan kişiler şayet günde 1ooo(Bin) defa veya daha fazla bu ayeti kerimeyi okursa en kısa zamanda selamete çıkarlar.   Okunuşu: “Vemen yettekıllahe yec’al lehu mahracen, ve yerzukhu min haysü lâ yahtesib.. Ve men yetevekkel alallahi fehuve hasbuh”   Anlamı:” Kim Allah için korunanlardan olmuşsa,Allah da ona bir çıkış noktası verir.Ve ona umut etmediği yerden hesapsız rızık verir.Kim Allah’a tevekkül ederse,Allah ona yeter.” Bu ayeti ke

   , Yer: İş Bulma ve Rızık İçin Dualar

  • Doğru yolu bulmak için dua

   Ehl-i sünnet âlimleri buyurdu ki: Allahü teâlâ, İslamiyet’i doğru olarak öğrenmek isteyene, bunu nasip edeceğine söz verdi. Allah sözünden dönmez. Bunun için, (Ya Rabbi, sana inanıyorum, seni ve Peygamberlerini seviyorum. İslam bilgilerini doğru olarak öğrenmek istiyorum. Bunu bana nasip et ve beni, yanlış yollara gitmekten koru) diye dua etmeli, istihare yapmalı! Cenab-ı Hak ona doğru yolu gösterir. Allahü teâlânın sözüne güvenmeli, Ona sığınmalıdır. Kuran-ı kerimde mealen buyuruluyor ki

   , Yer: Dilek Duaları

  • İş Bulmak İçin 4444 Salaten Tüncina -Denenmiş Hep Olumlu Sonuç

   arkadaşlar iş bulmak isteyip bulamayan bir sürü arkadaşımız var farklı farklı şeyler okuyorsunuz bir türlü olmuyor   hocamdan öğrendiğim kadarıyla her sıkıntıya farklı dua sure okunurmuş mesela iş bulmak için gidip fetih suresi okunsa belki etki eder dedi   ama salaten tüncina 4444 kez okunduğu takdirde, kim uyguladıysa olumlu sonuç aldı dedi.. Ben de sizinle paylaşmak istedim çünkü salaten tüncinayı genelde 1001 adet okuyorlar hocam 4444 adet okunacak 15 günde bitirilecek dedi, hayır

   , Yer: İş Bulma ve Rızık İçin Dualar

×
×
 • Yeni Oluştur...