Jump to content

Evlenmek İçindir


sessiz nehir
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

11 defa salavat-i serife

7 defa Mumtehine suresi cuz 28

11 defa salavat-i serife okuyunuz ve sonra dua ediniz. Bu islemi 41 gun boyunca yapiniz .Insallah 41 gun icinde evleneceksiniz. Evlenseniz bile vazifeyi 41 gune tamamlayiniz.

alıntı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bismillahirrahmanirrahim

 

1. Ya eyyuhelleziyne amenu la tettehızu 'aduvviy ve 'aduvvekum evliyae tulkune ileyhim bilmeveddeti ve kad keferu bima caekum minelhakkı yuhricunerresule ve iyyakum en tu'minu billahi rabbikum in kuntum harectum cihaden fiy sebiyliy vebtiğae merdatiy tusirrune ileyhim bilmeveddeti ve ene a'lemu bima ahfeytum ve ma a'lentum ve men yef'alhu minkum fekad dalle sevaessebiyli.

2. İn yeskafukum yekunu lekum a'daen ve yebsutu ileykum eydiyehum ve elsinetehum bissui ve veddu lev tekfurune.

3. Len tenfe'akum erhamukum ve la evladukum yevmelkıyameti yefsılu beynekum vallahu bima ta'melune basıyrun.

4. Kad kanet lekum usvetun hasenetun fiy ibrahiyme velleziyne me'ahu iz kalu likavmihim inna bureau minkum ve mimma ta'budune min dunillahi keferna bikum ve beda beynena ve beynekumul'adavetu velbağdau illa kavle ibrahiyme liebiyhi leestağfirenne leke ve ma emliku leke minallahi min şey'in rabbena 'aleyke tevekkelna ve ileyke enebna ve ileykelmesıyru.

5. Rabbena la tec'alna fitneten lilleziyne keferu vağfir lena rabbena inneke entel'azizül hakim.

6. Lekad kane lekum fiyhim usvetun hasenetun limen kane yercullahe velyevmel'ahıre ve men yetevelle feinnallahe huvelğaniyyulhamiydu.

7. 'Asallahu en yec'ale beynekum ve beynelleziyne 'adeytum minhum meveddeten vallahu kadiyrun vallahu ğafurun rahıymun.

8. La yenhakumullahu 'anilleziyne lem yukatilukum fiyddiyni ve lem yuhricukum min diyarikum en teberruhum ve tuksitu ileyhim innallahe yuhıbbulmuksitıyne.

9. İnnema yenhakumullahu 'anilleziyne katelukum fiydiyni ve ahrecukum min duyarikum ve zaheru 'ala ıhracikum en tevellevhum ve men yetevellehum feulaike humuzzalimune.

10. Ya eyyuhelleziyne amenu iza caekumulmu'minatu muha ciratin femtehınuhunne allahu a'lemu biiymanihinne fein 'alimtumuhunne mu'minatin fela terci'uhunne ilelkuffari la hunne hıllun lehum ve la hum yehıllune lehunne ve atuhum ma enfeku ve la cunaha 'aleykum en tenkıhuhunne iza ateytumuhunne ucurehunne ve la tumsiku bi'ısamilkevafiri ves'elu ma enfaktum velyes&elu ma enfeku zalikum hukmullahi yahkumu beynekum vallahu 'aliymun hakuymun.

11. Ve in fatekum şey'un min ezvacikum ilelkuffari fe'akabtum featulleziyne zehebet ezvacuhum misle ma enfeku vettekullahelleziy entum bihi mu'minune.

12. Ya eyyuhennebiyyu iza caekelmu'minatu yubayı'neke ala en la yuşrikne billahi şey'en ve la yesrıkne ve la yezniyne ve la yaktulne evladehunne ve la yet'tiyne bibuhtanin yefteriynehu beyne eydiyhinne ve erculihinne ve la ya'sıyneke fiy ma'rufin febayı'hunne vestağfir lehunnallahe innallahe ğafurun rahıymun.

13. Ya eyyuhelleziyne amenu la tetevellev kavmen ğadıballahu 'aleyhim kad yesiu minel'ahıreti kema yeiselkuffaru min ashabilkuburi.

 

Allah razı olsun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

41 gün içinde evlenirsiniz diye kesin birşey söylemek mümkün değildir ALLAH isterse izin verirse ancak evlenebiliriz...hiç birşeyin garantisi yoktur ...........lafım burdaki paylaşan arkadaşa değil bunu asıl paylaşan kişiyedir....ALLAH herkesin hakkında hayırlısını nasip eylesin....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

petunya diğer yazdığın dularda 21 gün denmiş hangisi etkili acaba kaynak nedir acaba

canım kaynağı yazamam netten bulduğum bir yer hangisi etkili diye bakma olaya hangisi içine siniyorsa onu yap ya da belli aralıklarla ikisini de yap.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • Kısmet Açmak için (Evlenmek İsteyenler İçindir)

   temiz bir kagıt üzerine gül suyunda halledilmiş safran ve misk ile EMOŞ MERMUŞ GÜLMUŞ isimleri yazılır.bir muşambaya sarılarak talibi çıkmayan kız saçları arasına koyarsa çok yakın bir zamanda bir talibi çıkarmış.yalnız duayı görünmeyecek biçimde saçların arasına gizlemek lazım.

   , Yer: Büyü

  • Evlenmek İçindir-2

   Eger bu vazifeyi yaparsaniz garanti ederim ki 21 gun icinde evleneceksiniz. 21 gun icinde evlenseniz dahi bu vazifeyi tamamlamaniz gerekmektedir. Her gun ayni yerde ve zamanda,   Salavat-i-serif 11 defa "Al Imran" suresinin 1,2 ve 3. ayetini 319 defa okumalisiniz. Salavat-i-serif 11 defa Ancak her ayeti teker teker okumayacaksiniz, 3 ayetide arka arkaya okumalisiniz. Sonrasinda su sekilde dua edin “Ya Allah benim icin uygun ve senin sectigin kisi ile evlenmek istiyorum"   alıntı

   , Yer: Sevgi ve Muhabbet için Dualar

  • Evlenmek İçindir-1

   11 defa salavat-i serife   1000 defa Furkan suresi ayet no 54’ u okuyunuz 11 defa salavat-i serife okuyunuz ve sonra dua ediniz. Bu islemi 21 gun boyunca yapiniz. Insallah 21 gun icinde evleneceksiniz. Evlenseniz bile vazifeyi 21 gune tamamlayiniz.   alıntı

   , Yer: Sevgi ve Muhabbet için Dualar

×
×
 • Yeni Oluştur...