Jump to content

Erkekler Kadınlarda İlk Neye Dikkat Eder?


Sidre

Önerilen Mesajlar

Bazen ne olursa olsun 'o' yakışıklının sizi asla farketmeyeceğini düşünürsünüz. Oysa yanılıyorsunuz! Erkekler kadınların ilk nelerine dikkat ettiğini biliyor musunuz? İşte size 10 ipucu!

 

32391.jpg

1. Saçlarınızın nefis bukleleri!

Erkekler bir kadının ilk yüzüne bakar. Bu ilk bakış ya siz arkanız dönükken gerçekleştiyse? İşte o zaman sizin saçlarınızla etkilemeniz gerekiyor. Erkekler saçınızdan güzel olup olmadığınızı anladığını söylüyor. Saçınızın parlak ve canlı olduğundan emin olun. Temiz ve harika kokmasına özen gösterin.

 

 

21558.jpg

2. Harika duruş

Kafanız dik olduğunda bir erkeğe gönderdiğiniz mesaj inanın onu ondan alacak! Düşük omuzlu ve kambur durduğunuzda siz kendinizi beğeniyor musunuz?

 

21559.jpg

3. Arkadaş çevreniz

Arkadaşlarınız erkeğin ilk izleniminde büyük role sahip. Sizin yanınızda saçma hareketler yapıp, patavatsızca konuşan bir arkadaşınız inanın öyle olmasanız bile sizi itici kılacaktır ona karşı. Ancak samimi bir grubunuz varsa ve harika vakit geçirdiğiniz sinyalini alırsa o zaman sizin şefkatli ve samimi biri olduğunuzu düşünecektir. Bu durum erkeklerin hemen fark edip ve sevdiği şeylerden.

 

 

21561.jpg

5. Harika dans figürleri

Dans edebiliyosanız onun için, cildine güveniyor, iyi vakit geçirmeyi biliyor ve birkaç çıkgın hareket yapmaktan korkmuyorsunuz demektir. Yani eğlence pistinde havalı ve sahte olmayın. Eğlenceli ve harika olun. Unutmayın eğlenceli ve cesur kadınları erkekler kesinlikle fark eder.

 

18803.jpg

6. Üzerinizde bulunanlar

Çantanızda ve yanınızda taşıdığınız diğer şeyler kişiliğiniz hakkında birçok şeyi ele veriyor. Büyük bir çanta dolusu makyaj malzemesi taşıyan kadın büyük ihtimalle çok bakımlıdır. İlginç kitaplar ya da bulmacalar taşıyan kız klas bir kişiliğe sahip ve öğrenmeyi sever. Parlak pembe bir telefon kabıyla dolaşan bir kız muhtemelen şen şakrak ve tatlıdır. Çantasız bir kız ise sakin ve rahattır. Yanında diş macunu ve seyahat boyu deodorant taşıyan kadın ise her an her şeye hazırlıklıdır. Bu durumu erkekler fark eder unutmayın!

 

 

2066.jpg

7. Gülüşünüz

Bu gayet açık. Gülüşünüz onu kendine çekmeli, dişleriniz ve dudak hareketleriniz onu ondan almalı. Sahte gülüşlerden sizde nefret ediyorsunuz değil mi? Ama merak etmeyin içten gülün ve erkeğiniz sizi emin olun beş kilometre uzaktan bile farkedecektir.

 

20960.jpg

8.Yürüyüşünüz

Tutkulu bir yürüyüş bir erkeğe çok şey anlatabilir. 'Prensesin Günlüğü'nde Prenses Mia'nın yürüyüş dersleri aldığını hatırlayın. Bir insanın yürüyüşünün, kişinin diğer insanlarca nasıl algılandığı konusuna büyük etkisi olduğu çok doğrudur. Amaçlı, stil, ve zarafetle yürüyün. Kasılmanıza ya da podyumdaymışsınız gibi yürümenize gerek yok. Bir bayan olduğunuzu ve erkeksi yürüyüşlerin bir erkek için şirin ya da seksi olmadığını hatırlayın.

 

10325.jpg

9. Topuklularınız

Bir çift gökdelenin üzerinde duran bir kadın erkeklerin ilk fark ettiği şeylerdendir. Yüksek topuklar seksiliği, gücü ve cesareti simgeler. Arada bir giymekten çekinmeyin. Bazen düz, bazen topuklu giyin, ama en azından haftada birkaç kez topuklu giydiğinize emin olun. Bay Doğru'nun size ne zaman rastlayacağını bilemezsiniz! En iyisi her zaman hazır olmak!

 

 

 

 

21564.jpg

10. Davranışlarınız

Bir erkeğin kadınlarda fark ettiği en önemli şey muhtemelen kadının tavrıdır. Bir kadın Güneş Tanrıçası kadar güzel, ya da herkesin aklını başından alacak kadar seksi olabilir. Ama tavırları kötü ya da çirkinse, erkek onu göz açıp kapayana kadar terk edecektir. Hiçbir erkek kaba bir cadıya bağlanmak istemez! Tavırlarınızın düzgün olmasına dikkat edin. Garanti veriyoruz birileri fark edecek. Biliyoruz, hepimizin kötü günleri oluyor. Yalnızca dikkat edin, siz kötü günlerin olmayın!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu şehirli tuzu kuru bir avuç kadın için yayınlanan tatlı su kadın dergileri, erkeklerle ilgili ipuçlarınız da bitmek bilmedi haa...erkeğinizi baştan çıkarın, erkeği etkilemenin 20 yolu, vs.

 

Biraz da şiddet gören gerçek kadınlara önerilerde bulunun dicem ama tok açın halinden ne anlar gibi olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...