Jump to content

Tacizcisini Vuran Ablasını Alnından Öptü!


Kariha

Önerilen Mesajlar

tacizcisini_vuran_ablasini_alnindan_optu13521963820_h948404.jpg

 

Adana'da evli ve 2 çocuk annesi 33 yaşındaki E.S., kendisini taciz ettiğini öne sürdüğü oto döşemecisi 40 yaşındaki Ali Şerit'i tabancayla vurup, ağır yaraladı. Kadının kardeşi, ablasını öperek teselli etti.

 

Olaydan sonra gözaltına alınan E.S., sağlık raporu için Adli Tıp Kurumu'na götürülürken gözyaşlarına boğuldu. Kadının kardeşi 28 yaşındaki Mehmet S., polislerin arasında ablasına sarılıp, Eline sağlık. Başını dik tut diyerek, alnından öptü.

 

Olay, merkez Yüreğir İlçesi Özgür Mahallesi'nde dün öğleden sonra meydana geldi. İddiaya göre, 3-4 ay önce E.S.'nin eşi G.S. hastalanıp, çalışamaz duruma geldi. G.S.'nin arkadaşı Ali Şerit de, hem komşusu hem de çocukluk arkadaşına yardımcı olmak için sık sık evlerine gelmeye başladı. Bu ziyaretlerde Ali Şerit, arkadaşının karısı E.S.'yi taciz etmeye başladı. E.S., Ali Şerit'in tacizlerini eşine söylemekten çekindi. Sahibi oldukları evin rutubetli olduğunu bahane ederek eşini başka bir mahallede ev kiralamaya razı etti. Aile başka bir mahallede ev tutup, taşındı.

 

ÇANTASINDA BİBER GAZI VE TABANCA TAŞIYORDU

 

Dün saat 14.00 sıralarında E.S., evlerini kiralamak isteyen kişilerle mahalleye geldi. Giderken de tacizden korktuğu için biber gazı tüpü ve evdeki ruhsatsız tabancayı çantasına koydu. E.S.'nin eve geldiğini gören Ali Şerit, hemen yanına gitti. Kiralamak isteyenler evi gezdikten sonra ayrıldı. Ali Şerit, baş başa kaldıkları kadını yine taciz etmeye başladı. E.S. çantasından biber gazını çıkarıp, Ali Şerit'in yüzüne sıktı. Bu sırada çantasından tabancayı çıkarıp, peş peşe ateşledi. Sıkılan 5 kurşundan biri Ali Şerit'in göğsüne isabet etti. Ali Şerit, kanlar içinde kalırken, E.S. olay yerinden kaçtı. Silah sesini duyan çevredeki vatandaşlar, eve girdiklerinde Ali Şerit'i ağır yaralı halde bulup, ambulans çağırarak, hastaneye gönderilmesini sağladı.

 

'PİŞMAN DEĞİLİM'

 

Olayı soruşturan Cinayet Bürosu dedektifleri, akşam saatlerinde E.S.'yi yakalayıp, gözaltına aldı. E.S. ilk ifadesinde Eşimin 20 yıllık arkadaşı. Ailecek görüşüyorduk. 3-4 ay önce eşim G.S. rahatsızlandı, çalışamaz oldu. Ali Şerit bize gelip, gittikçe beni rahatsız etmeye başladı. Kocama anlatsaydım kesinlikle onu öldürürdü, o zaman da başımızda kimse olmaz, sahipsiz kalırdık. Bu yüzden eşime evin çok rutubetli olduğunu söyleyip, değiştirmeyi teklif ettim. Sırf o adamın tacizlerinden kurtulmak için başka mahalleye taşındık. Evimizi de kiraya verdik dedi.

 

Başka mahalleye taşınmasına rağmen Ali Şerit'in tacizlerinden kurtulamadığını savunan E.S., Kocama kendisine ümit verdiğimi, benim ona yanaştığımı söyleyeceği tehdidiyle benimle birlikte olmak istiyordu. Öğle saatlerinde kiracıya göstermek için eve gittim. İşyeri evimizin karşısında olduğu için o da geldi. Kiracının yanında bir şey yapmadı, ama onlar uzaklaşınca yine taciz etmek istedi. Çantamdaki biber gazını çıkartıp yüzüne sıktım. Sonra da tabancayı çıkartıp peş peşe ateşledim. Pişman da değilim diye konuştu.

 

ELİNE SAĞLIK DEYİP, ALNINDAN ÖPTÜ

 

Polis ekibi, sorgulamadan önce E.S.'yi sağlık kontrolü için Adli Tıp Kurumu'na götürdü. Kadının kardeşi Mehmet S., binadan çıkarken ağlamaya başlayan ablasına sarılıp, Eline sağlık. Başını kaldır, dik tut. Sakın ağlama diye teselli etti. Polis aracına binmek üzere olan ablasının alnından öperek polis merkezine gönderdi.

 

Ağır yaralı olarak kaldırıldığı Adana Devlet Hastanesi'nde ameliyat edilen Ali Şerit'in, hayati tehlikesinin sürdüğü belirtildi.

 

 

 

 

haber7

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sizde taciz suc degilmi ?

kusura bakma ben turkiye de degilim..

degıl canım. olay vuku bulmadan burda bısey yapamazsın. benı de ıs yerımde adamın bırı dovmeye kalkmıstı . sahıtlerım de vardı. mahkemeye verdım ama darb almadıgım ıcın hıcbısey yapmadılar.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...