Jump to content

Bakanı Öven CHP'li Kadın Başkan Zorla İstifa Ettirildi!


Belis

Önerilen Mesajlar

061120121826356716124_2.jpg

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin'i öven CHP İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Yüksel Çavuşoğlu istifa etti.

Bakan Şahin'e yönelik basına yansıyan "Sizi seviyor ve beğeniyorum. Keşke siz başkan olsanız. Başkan olmanızı isterim. Kadınlara bakış açınız çok güzel" sözleri genel merkezde rahatsızlık yaratan Çavuşoğlu bugün istifa kararı aldı.

 

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Hilal Dokuzcan'ın Çavuşoğlu'na istifa etmesi gerektiğini söylediği öğrenildi. Çavuşoğlu, bu isteği çalışma arkadaşlarıyla paylaştı. Genel merkezin kendisiyle çalışmak istemediğini söyleyen Çavuşoğlu, yaklaşık 2 saatlik bir toplantının ardından istifa kararı aldı.

starhaber

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hakkaten bende severim bu kadını akp de tek sempati duyduğum kişi o dur (çok fazla olmasada) o bakanda bir kadın olduğundan içinden geçenleri söylemiş ama siyaset bu ya, içinden geçenleri değil ,politik duyguları konuşturur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yuksel-cavusoglu.jpg

 

[h=1]Bakan'a övgü CHP'de istifa getirdi[/h] [h=2]Bakan Fatma Şahin'i öven CHP İstanbul Kadın Kolları Başkanı Yüksel Çavuşoğlu, genel merkezin isteği üzerine istifa etti.[/h] Güncelleme:07 Kasım 2012 12:43

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin'i öven CHP İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Yüksel Çavuşoğlu istifa etti.

Bakan Şahin'e yönelik basına yansıyan, "Sizi seviyor ve beğeniyorum. Keşke siz başkan olsanız. Başkan olmanızı isterim. Kadınlara bakış açınız çok güzel" sözleri genel merkezde rahatsızlık yaratan Çavuşoğlu bugün istifa kararı aldı.

 

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Hilal Dokuzcan'ın Çavuşoğlu'na istifa etmesi gerektiğini söylediği öğrenildi.

Çalışma arkadaşlarıyla biraraya gelen Çavuşoğlu, genel merkezin kendisiyle çalışmak istemediğini söyledi ve yaklaşık 2 saatlik bir toplantının ardından istifa kararı aldı.

Ajanslar-MYNET

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...