Jump to content

Erdoğan 10 Kasım Törenlerinde Yok


EZEL

Önerilen Mesajlar

Erdoğan 10 Kasım Törenlerinde Yok

1352342602_17_bali_erdogan.jpg

 

 

 

Endonezya'nın Bali Adası'nda bulunan Başbakan Erdoğan seyahatini 1 gün daha uzattığı için 10 Kasım'da Anıtkabir'de gerçekleşecek törene katılamayacak.

 

Demokrasi Forumu için Endonezya'nın Bali Adası'nda bulunan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 10 Kasım öncesinde Türkiye'de olacaktı, ancak Başbakan ziyaretini 1 gün daha uzattı. Brunei Sultanlığı'na geçecek olan Erdoğan, Anıtkabir'deki 10 Kasım törenlerine katılamayacak.

 

SULTAN BOLKİAH'I ZİYARET EDECEK

 

Erdoğan'ın, Demokrasi Forumu için gittiği Endonezya'nın Bali adasındaki <LINKZ id=linkz1>temasları</LINKZ> devam ediyor. Brunei Sultan Hassanal Bolkiah, Bali'de karşılaştığı Erdoğan'a "Buralara kadar geldiniz çok mutlu olduk. Sizi ülkemizde de görmek isteriz" dedi. Sultan'dan ziyaret daveti gelen Erdoğan, Bolkiah'ın ziyaret talebine olumlu yanıt verdi. Bali'deki Demokrasi Forumu'nun ardından Brunei Sultanlığı'na geçecek olan Erdoğan'ın Türkiye'ye dönüşü de 1 gün uzadı. Erdoğan'ın, 10 Kasım nedeniyle Bali programını kısa tutacağı açıklanmıştı. Ancak Erdoğan son anda programını değiştirdi.

1352459159_78_anitkabir-erdogan-manset.jpg

10 KASIM BAŞBAKAN'SIZ YAPILACAK

 

Başbakanlık kaynaklarının da doğruladığı bilgiye göre Erdoğan yarın öğlen saatlerinde Bali'den, Brunei Sultanlığı'na geçecek ve pazar günü Türkiye'ye dönecek. Atatürk'ün öldüğü 1938'den bu yana ilk kez bir 10 kasım töreni başbakan olmadan yapılacak.

 

haber365

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yarın ben de 10 Kasım törenlerine katılamıyorum..tüm camiadan ve milletimden özür diliyorum...bu akşam Suudi kralına davetliyim...dönüşümü 11 kasıma erteliyorum...anlayışla karşılayacağınzı umuyorum..Aziz milletim sağolun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

birinin kulağı ağrır hastayım diye bahane uydurarak törenlere katılmaz,biri yok yurt dışı ziyaretlerim var der gelmez.........bunların planları tıkırında işliyor sadece,yazıklar olsun size yazıklar........artık o kadar laf saydırmak istiyorum ama malum herşeyimiz inceleme altında.....biz milletç susalım bakalım...!!!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...