Jump to content

Kova Burcu Erkeği Yıldıznamesi...


HaYaLGöZLüM

Önerilen Mesajlar

Yıldızname bakımı yorumuna göre onlar sanki dünyaya yorgun ve üzgün gelmişlerdir. Çok az gülerler. Anlayışlı ve çok akıllıdırlar. İlime meraklılardır. Zekâları ve kendileri gibi etkili olup, ağır ve ciddi davranışlıdırlar. Aynı zamanda sabırlı ve Ağzı sıkı olup tasa ve kaygılarını gizlerler. İyilik yapmayı çok severler, azimli sağlam, dayanıklı ve güçlüdürler. Her konuda başarılıdırlar Acele iş yapmayı hiç sevmezler.

 

kova burcu erkeklerinin mütevazı alçak gönüllü doğruluktan yanadırlar. Çok uzun vadeli planlar yaparlar Sözleri etkili ve çok güzeldir. Konuşmaları ölçülüdür. Güzel şeyleri, ziyneti, güzel sesi ve uyumu severler. Alıngandırlar çabuk darılır ve çabuk barışırlar Makam sahibi kişilerle dostluk kurup, onlardan fayda görürler Müzisyen, şair, aktör ressam, yazar, kâtip, memur, mühendis teknisyen, ruh doktoru, öğretmen, müneccim veya kadın eşyaları imalatçısı olabilirler.Kova burcu yıldızname yorumuna göre kova burcu erkeğinin uğurlu rengi mavi veya menekşedir. Uğurlu taşı opal zefir veya zümrüt taşlı bir yüzük taşırlarsa kişilikleri ile uyumu yakalayabilirler. Güler yüzlü ve hoş sohbettirler İnsanlara İyilik etmeyi de severler. Bağlılığı içten ve vefalıdırlar Başladıkları işi yarım bırakmazlar. Her gittikleri yerde saygınlık görürler.

kova yorumu onların Sağlıkları ekseriyetle iyi olduğunu söyler. Fakat organları hepsi hastalıklara yatkındır Bilhassa mide ve bağırsak hastalıklarından kendilerini korumaları gerekebilir konuşmayı çok severler ve sözlerini de dinletirler. Ama bir işi sonuna değin sürdürmezler. Durdukları yerde duramazlar. Hep yer değiştirmek isterler Ömürlerinin sonlarında tövbe ettikten sonra vefat ederler. Yardım etmeyi çok severler. Fakat takdir edilmedikleri zaman çok üzülürler.Kova burcu yıldızname yorumuna göre kova burcu erkeği önceleri zenginken sonradan fakir olurlar Bir miras sebebiyle tekrar zengin olup saadet içinde vefat edeceklerini söyler. Alış verişte oldukça şanslıdırlar Kardeşlerinden yana şansızdırlar. Anneleri onları babalarından daha çok sever Onlar da annelerini çok severler. Babalarının annelerinden önce vefat etmesi ihtimali vardır. Ellerine geçen miras yüzünden analarıyla aralarının açılması ihtimali de vardır. Bu mirastan fayda görmezler, geldiği gibi gider.

 

kova burcu erkeğinin evlatlarının çoğu erkek olacağını söyler Çocuklarından birinden çok hayır görürler ve fazlasıyla memnun olurlar. Huy ve yaradılışına soğuk ve rutubet hâkim olur. Bu yüzden, diş bacak, kramp, romatizma hastalığı geçirmeleri yüksek ihtimaldir. Hastalıklarının çoğu ağır ve hazmı zor şeyler yemelerinden olur. Midelerini yormayacak şeyler yemek hayırlarına olur.

yıldızname yorumunda yıldızname kova burcu erkeğinin evlilik olarak başından bir veya üç nikâh geçeceğini söyler. Kadınlarla muhabbeti sevdikleri ve kadınların yanında her zaman beğenilen, hoş karşılanan ve aranılan bir kişi olurlar. İşte bu yüzden kıskançlık dolayısıyla bir kadının, kendilerine zararlı bir şey yedirmesi yüksek muhtemel olup bundan dolayı çok fazla zahmet çekerler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...