Jump to content

Çinli Muhabirin Canlı Yayın Talihsizliği


zehra_38

Önerilen Mesajlar

[h=2]Dubai'den canlı bağlanan Çinli muhabir saniyeler ilerledikçe heyecanına yenik düşünce giderek kekeliyor ve sonra olanlar oluyor...[/h]VİDEO İÇİN TIKLAYINCCTV'nin Birleşik Arap Emirlikleri muhabiri olarak görev yapan ve Dubai'den bağlanan Fen,heyecandan dolayı konuşacağı cümleleri unutunca sunucunun müdahalesi ile karşılaştı.

Bağlantının başlarında akıcı konuşan ve elindeki gazete ile Çin'deki kongrenin yerel basına yansımalarını aktaran muhabirin, belli bir süre sonra kekelemeye başladığı gözlendi. Heyecanlıolduğu belli olan ve hata yapmaktan korkan muhabirin cümleleri giderek yavaşlarken,bağlantının üçüncü dakikasında konuşamaz hale geldi. Bunun üzerine sunucu kadın muhabirinheyecanını yatıştırmak için soruyu başka şekilde sordu.

Stüdyodaki sunucu, Fen'in takılıp bir kez daha konuşamaması üzerine hatayı teknik konulara bağlayarak canlı yayını kesmek zorunda kaldı.

 

Kaynak: CİHAN

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...