Jump to content

Bu Kış Çizmeler Paçalanıyor!


Sidre

Önerilen Mesajlar

Paçalı çizme olur mu demeyin!

 

Ünlülerin gözde markası Givenchy'nin , 2012 - 2013 kış kreasyonunda “Shark Lock Fold Over” diye adlandırdığı çizmeler moda oldu.

 

Bu kışa damgasını vuracak ilk on parçadan biri olan, stilde son nokta paçalı çizmeler, kadınların arzusu haline geleceğe benziyor.

 

34198.jpg

Hollywood yıldızlarının şu sıralar çok tercih ettiği bu çizmeleri sizin için yakından incelemek istedik. İlk bakışta marjinal görünümü ve dudak uçuklatan 1300 euroluk fiyatı ile dikkatimizi çekti.

 

Elmaelma'cılar sezonun trendi olan bu çizmelerin alternatif modelleri, bir çok mağazada daha uygun fiyatlara da bulunuyor. Bizden söylemesi!

 

34193.jpg

Daha çok siyah ve krem tonlarının tercih edildiği bu çizmeler, özellikle eteklerle ve hemen her kıyafetle rahat kombinlenme özelliğine sahip.

 

Ayakkabıda modernliği temsil eden bu çizmeler üst yüzeyi topuğa kadar inen deri bir parçadan oluşuyor ve binici çizmeleri gibi dize kadar yükseliyor. Adeta bol kesim bir pantolon paçası görünümü hakim.

 

34197.jpg

Hollywood ikonları arasında trend olan paçalı çizmeler, modada çeşitliliğin son simgesi olarak anılıyor. Giydiği ve yaptığıyla hep olay olan Kim Kardashian’da bu çizmeleri gördüğümüze şaşırmadık.

 

Elbise ve eteklerle şık kombinler üretmeyi başaran Kardashian, çabasız bir şıklık sergiliyor bu çizmelerle.

 

Şimdiden New York’un öncüsü olan paçalı çizmeler, modayı takip eden herkesin gardırobunda bulunması gereken zarif bir tercih.

 

34200.jpg

Kusurları örten ve her zaman duru bir görünüm sağlayan siyah renk seçimi, bu çizmelerde bizim de en beğendiklerimiz. Paçalı çizmeler şık göründüğü kadar aynı zamanda konforlu da.

 

34201.jpg

Paçalı çizmelerle ilgili bir de önerimiz var.

Bayanların ayak ve bacak kısımlarını daha kalın gösterebilecek bu modeli kombinlerken dikkat etmekte fayda var!

 

Parlak görüntüsünü tamamlayacağınız aksesuarınızla, siz de dikkat çekenlerinden olabilirsiniz.

 

Kadın Haberleri

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

paçalı çizme herkese yakışmaz.bacak boyu kısaysa paçalı tavuk gibi görünür...pantolon için uygun olmasına rağmen etek ve elbisiyle kombini zordur...

 

Ay Şanaa sen çok yasa gerçekten paçali tavuk gibiler bunlar :rofl:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...