Jump to content

Sözcü .. İstedikleri Çözüm Ne


frezya

Önerilen Mesajlar

bugun.jpg17 acı yine yürekleri dağladı!

Siirt’te 17 askerle birlikte düşen he­likopter, PKK’Iı haydutlara operasyon düzenleyen güvenlik kuvvetlerine yar­dıma gidiyordu.

Hava asli, kötü ve korkunç… Böyle bir havada helikopterlerin ha­valanmaması gerekir. Fakat uçuşu “Görev sevgisi” diye ifade ediyorlar. Elbette görev kutsaldır ama intihar da yanlıştır!

3 subay, 2 astsubay, 9 uzman ça­vuş, 2 uzman erbaş ve 1 teknisyen, toplam 17 kişi!.. Olay teknik bir me­sele gibi görünüyor ama bu uçuşun mutlaka ciddi bir şekilde soruşturul­ması gerekir.

PKK’lılar öyle veya böyle, ülkemize çok zarar veriyor. Bu hainleri destek­leyen BDP’li milletvekilleri de suç üstüne suç işliyor, ortamı kızıştırmak için ellerinden geleni yapıyor, fakat millet­vekili dokunulmazlığı nedeniyle ser­bestçe hainliklerine devam ediyorlar!

Şimdi de 7 BDP milletvekili ve Di­yarbakır Belediye Başkanı Osman Baydemir, cezaevlerindeki PKK’lılar ve İmralı’daki teröristbaşı için açlık grevine başladı. Ne istiyorlar?

İstekleri, açlık grevi yapanlar arasın­da bulunan Osman Baydemir’in şu sözlerinde yatıyor:

“Irak’tan sonra Suriye, İran ve Türkiye’de de Özerk Kürdistan kurulacak ve Başkent’i Diyarbakır olacak!” Yani, Türkiye’yi bölecekler! Hâlâ “Silahla çözüm olmaz” diye edebiyat yapanlara sormak gerek:

“Onlar bunu istiyor! Siz nasıl bir çö­züm düşünüyorsunuz?”

SÖZCÜ

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...