Jump to content

Kardeşinden Rahatsız!


Belis
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

kardesinden-rahatsiz-4091030_8340_300.jpg

Doğumdan sonra kariyerinde duraklama yaşayan Beyonce, yavaş adımlarla bir moda ikonu haline gelen kız kardeşi Solange Knowless'ın yükselişinden rahat....

Ünlü şarkıcı Beyonce, doğumdan sonra eski popülaritesini kaybetmeye başladı. Eşi Jay- Z'nin ve halkla ilişkiler uzmanlarının uğraşlarına rağmen stili ve işleriyle ilgilenmekten vazgeçen ünlü yıldız kariyerinde gerileme yaşarken, ailesinden bir başka ismin her geçen gün yıldızı parlıyor! Beyonce'nin kardeşi Solange Knowless (26), özellikle renkleri ve modelleri korkusuzca kullanmasıyla bir anda moda ikonları arasına girdi.

 

TÜM İLGİ ONDA OLMALI

 

Milano Moda Haftası'nda Alberta Ferretti markası için podyuma çıkan, kozmetik devi Rimmel'in yüzü olan Knowless; davetlerin ve lansmanların da aranılan isimlerinden biri oldu. Ancak Solange Knowless'ın bu hızlı yükselişi Beyonce'nin tepkisini çekti. İki kardeşi tanıyanlar, "Beyonce, tüm ilginin kendisinde olmasını ister. Kardeşinin kontrolü dışında gelişen bu yükselişi onu deli ediyor" diyor.

 

Sabah : http: //www.sabah.com.tr

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...