Jump to content

Onlar Şehit Değil Sadece Ölüyorlar !


ıspanaknamık

Önerilen Mesajlar

gulsun-cetinkaya_343.jpg

Güncelleme:15 Kasım 2012 11:54

Onlar şehit değil sadece ölüyorlar "Dağ Kartalları Osmanlı Çocukları" Adlı dizinin yapımcı Senaristi Gülsün Çetinkaya'dan tartışma yaratacak şok sözler.

 

TRT'de yayınlanması planlanan ve çekimine başlanılan Azerbaycan ve Türk oyuncularının rol alacakları 1876-1938 yıllarında yaşanan mücadelenin ağırlıklı olduğu, Çanakkale, Kurtuluş mücadelesi temalı "Dağ Kartalları Osmanlı Çocukları" adlı dizinin yapımcı senaristi Gülsün Çetinkaya, tartışma yaratacak iddialarda bulundu.

 

Günümüzde artık şehit haberlerinin sıradanlaştığını öne süren Çetinkaya, "Çocuklarımız bu zamanda askere küfrederek gidiyor. Ben şehit olduklarına inanmıyorum sadece ölüyorlar. Vatan ocağından Peygamber ocağı diye gidersen şehit olursun. Ben senin cenazeni taşırım. Onun dışında sadece ölmüş olursun" dedi.

Mynet

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnsanların askere söverek gitmeleri şehit olmalarına engel değil ki, hem savaştıkları örgüt marksist-leninist olduğu için başarılı olsalar ele geçirdikleri bölgede yapacakları ilk şey islama zarar vermek olacaktır ,bu yüzden bizim askerimiz sadece vatanın değil İslamı ve ezanı da savunuyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

asıl seninki nasıl bi bakış açısı...kadın gerçekleri söylüyor.kim keşke askerlik zamanım gelse de gitsem diyor bu ükkede? kaç kişi? yüzde 1 var mı? ama türkiye klavye askerliği yapanların en bol olduğu ülke heralde....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

konu askere istekli yada isteksiz gitmek değil ki...

(Ben şehit olduklarına inanmıyorum sadece ölüyorlar. Vatan ocağından Peygamber ocağı diye gidersen şehit olursun. Ben senin cenazeni taşırım. Onun dışında sadece ölmüş olursun" dedi.) konu bu talihsiz açıklama..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...