Jump to content

Karabasan Dedikleri Şeyi 2 Kez Yaşadım


desen
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Yaşadığım olaylar yeni değil 2 defa başıma geldi ikisindede aynı şey oldu. Evde yanlızdım ve yerde yatmayı seviyordum yere bir batanye serip üzerimi de örter yatardım. Gece ansızın uyandım ama tüm vücudum tuhaf şekilde kıpırdayamıyorum ve sadece şuurum açık üzerimde ağırlık var yani biri yatmış sadece dilim oynuyor aklım başıma geldi ve ben ALLAH, ALLAH, ALLAH bismillah dediğimi hatırlıyorum ve elimi oynatıp üzerideki şeye müdahele etmeye calıştım kaçtı gitti. hızla kaltığını hissettim bişey göremedim. Ama ikincisinde gene aynı sekilde yerde yatıyordum gene üzerimde ağırlıkla uyandım ama bu defa tecrübeliydim onu hissettim kat kat elbiseleri nemliydi ve cok eskiydi ALLAH bismillah diyerek yakalamaya calıştım resmen böğürdü sesinide duydum benden iriydi boyuda benden uzundu bi anda gene yok oldu epey bu olayların etkisinde kaldım gene gelecek kuşkusu vardı geceleri baktımki vesvese yapıyorum dualarla bunun üstesinden geldim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 defadan bir şey olmaz kardeşim, ama 2. seferde elbisesini, boyunu posunu görmen biraz garip, görmene izin vermesi desem daha mantıklı olur. Şükür hemen dua silahını kullanmışsın :) tekrar beklemediğin zamanlarda yoklayabilir seni, korkacağını sanmam zaten :) ama gece uyurken vesvese yapman kendi kendine, birde yorgun kırgın olduğun zamanlar dikkatli ol, çok üzüntülü olduğun zamanlarda duadan kopma. selametle :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben günlerdir yasıyorum karabasan kabus hepsi birarada. Uyumadan önce vücudumda bir titreme oluyor ara ara özellikle tam dalacağım sırada sonra karabasan kabus. Ayetel kursi felak nas fatiha okudum gene oldu. Dün gece gene titreme geldi. Birden vücuduma elektrik verilmiş gibi oluyor nasıl kurtulacağımı bende bilmiyorum umarım bilenler yardım eder. Hatta titremenin biri ayetel kursi okurken oldu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de bu gece yaşadım bu durumu :( 11:30 da yattım 12:30 da zoraki uyandım. rüyamda evime biri giriyor üst katlardan bir erkek komşu bu.ben girmesine mani oluyorum, içerde kardeşim de var, kızıyorum ona neden eve girmesine izin verdin diye. birşey demiyor. adam içeride tamir işleriyle uğraşıyor, sonra bana diyor ki hangi filmleri izlediğini biliyorum, rus filmi izlemişsin geçenlerde diyor, nerden biliyorsun diyorum, susuyor.sonra yataktayken ben arkadan beni sıkmaya kollarımdan kavramaya çalışıyor, izin vermemeye çalışıyorum ama çok güçlü.amacı beni taciz etmek olduğunu anlıyorum.kurtulmaya çalışıyorum.sonra bunun karabasan olduğunu hissediyorum ve euzu besmele çekmeyi deniyorum fakat zorlanıyorum, sesimi duyamıyorum,iki üç kez daha çabalıyorum ve en sonunda zoraki başarıyorum ve gidiyor.ama gittikten sonra nasıl yoruldum var ya.... dün gece bir sıkıntı yaşadım,kaygı.. belki de ondan oldu, uzun zamandır olmamıştı çünkü bana böyle.yıllar var yani. dün gece hatta bedensel olarak da o kadar yorgun ve bitkindim ki, dümdüz yattım, sonra karabasan gelmesin diye sağa dönüp yattım ayetel kürsi okudum fakat olunca oluyor işte. kabustan sonra tekrar uyumaya da korktum,telefona bakarak zaman geçirmeye çalıştım :( çok sinir bir şey.. bu gece de nasıl yatıcam :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...