Jump to content

26 Kasım Günlük Burç Yorumları


Melâl
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

koc-50.jpg KOÇ

Bugün yaşanacak finansal konulara karşı dikkatli davranın ve duygusal davranışlar içinde olmamaya özen gösterin. Eş, sevgili ya da yakınlarınızdan kaynaklanabilecek finansal bir krizle karşılaşmak istemiyorsanız akıllıca davranın. İş hayatınızda önemli teklifler ve fırsatlar ardı ardına gelebilir. Cesur olun ve girişimci yönünüzü harekete geçirin. Özel yaşamınızda ise ani kararlardan, tartışmalardan uzak durmalısınız. Birlikte olduğunuz insanın eteğindeki tüm taşları dökmesini sabırla beklemelisiniz.

 

Günün Olumlaması: Ben şanslı bir insanım, el attığım işimde, öğrenim hayatımda daima doğru adımlar atarak doğru insanların yaşamıma kattığı zenginlikle öğrenir ve bilgilenirim. Şimdi zihinsel faaliyetlerimi en yüksek akıl yetilerimle kuvvetlendirerek cesur adımlarla yaşamımın her alanında bolluk ve bereket nimetleriyle karşılaşıyorum.

 

Günün Rengi: Beyaz

 

Günün Kristali: Labradorit

 

boga-50.jpg BOĞA

Gökyüzü, kendinize olan güveninizi bir an evvel harekete geçirmeniz ve kendinizi geri planda tutma duygunuzdan arınmanız için sizleri uyarmakta. İş ve özel yaşamınızda başkalarının tesiri altında kalmaktan yorulmadınız mı? Özünüzden gelen sese kulak verin ve bir an evvel öz güveninizi harekete geçirin. İş ve özel yaşamınızda birçok fırsat sizin onları görmeniz için bekliyor. Zaman akıp giderken hızlı düşünmeli ve fırsatları bir an evvel yaşamınıza katarak maddi-manevi zenginleşme yolunda ilerlemelisiniz. Özel yaşamınızda duyguların oldukça yoğun olduğu bir gündesiniz.

 

Günün Olumlaması: Ruhumu, bedenimi, yeteneklerimi seviyorum. Her doğan günle kendime olan güvenimi her geçen gün daha da arttırıyorum. Ben düşünen, üreten, paylaşan yetenekli bir insanım. Bunun şükrü içinde fırsatlarımı en iyi şekilde değerlendiriyor ve kazanıyorum.

 

Günün Rengi: Beyaz

 

Günün Kristali: Zümrüt

 

ikizler-50.jpg İKİZLER

Gökyüzü bugün iş hayatınızla ilgili konularda kontrollü davranmanız için uyarıyor sizleri. Bugün iş yaptığınız insanlar sebebi ile öfkelenebilir, buna bağlı sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Sağlığınızı düşünerek sakinliğinizi muhafaza edin, sinir sisteminizin oldukça hassas olduğu bir gündesiniz. Bugün her ne olursa olsun kimsenin sizi öfkelendirmesine izin vermeyin. Özel yaşamınızda ise duygusal geçişleriniz oldukça kuvvetlidir. Geçmişe duyduğunuz özlem şu anda yaşadığınız ilişkiyi sorgulamanıza sebep olabilir ve pişmanlıklar yaşayabilirsiniz.

 

Günün Olumlaması: Ruhumu, bedenimi, zihnimi dinlendiriyorum. Ne kadar önemli ve değerli olduğumun bilincine varıyorum. Sahip olduğum her şey için tüm kalbimle şükrediyorum. Biliyorum ki ben kendi değerimin farkında vardıkça gönül gözüm açılacak ve ben kendim için bütünün hayrına çok daha doğru kararlar alacağım.

 

Günün Rengi: Beyaz

 

Günün Kristali: Akuamarin

 

yengec-50.jpg YENGEÇ

İş ve özel yaşamınızla ilgili sıkıntılar gün boyu etkili olabilir. Bugün uzun zamandır sabırlı davrandığınız konularda isyan edebilir, gür bir sesle sıkıntılarınızı haykırabilir ve radikal kararlar alarak yol ayrımları yaşayabilirsiniz. Bugün alacağınız her karar, ilerleyen günlerle birlikte kendinizi daha iyi ve huzurlu hissetmenizi sağlayacaktır. Bekar Yengeç’ler için ise aşkta son derece şanslı bir gün. Yeni tanışacağınız bir insanın sevgi dolu yaklaşımı aranızda hoş bir ilişkinin başlamasını sağlayabilir.

 

Günün Olumlaması: Sevgiyle yaşamıma tüm güzellikleri davet ediyor ve kendimi bu kutsal duyguyla her türlü zarara karşı koruma altına alıyorum. Biliyorum ki sevgiyle beslenen ruhlar karşılarına çıkan her engeli aşarlar. Yüreğimde taşıdığım inançlarımı sevgiyle büyütüyor, sevgiden aldığım güçle yaşamımda kutsanmış bembeyaz bir sayfa açıyorum.

 

Günün Rengi: Beyaz

 

Günün Kristali: Ay taşı

 

aslan-50.jpg ASLAN

Gökyüzü bugün duygusal gerginliklere karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Duygusal gerginliğinizi kontrol altına almakta bir hayli zorlanabilirsiniz. Beyazı siyah, siyahı beyaz olarak yanlış anlayarak yanlış yorumlarda bulunabileceğiniz bir gündesiniz, dikkatli davranın. Özel yaşamınızla ilgili konularda keskin kararlar almaktan uzak durun. İş hayatınızda dürüstlüğünüzün takdir edileceği olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yaşamınızdaki hemen her konuda dengeleri müthiş bir ustalıkla sağlayacak, kendinize zaman ayırabileceğiniz vakitleri kazanacaksınız.

 

Günün Olumlaması: Düşten gerçeğe giden muhteşem bir yoldayım. En yüksek akıl yetilerim ve yeteneklerimin rehberliğinde her şeyin üstesinden geliyorum. Yüksek şansımın yardımıyla yeni kapıları aralıyor ve başarıya ulaşıyorum.

 

Günün Rengi: Beyaz

 

Günün Kristali: Selenit

 

basak-50.jpg BAŞAK

Gökyüzü bugün, duygu ve düşüncelerinizi en güzel sözlerle ifade ederek yakın çevrenizde hayranlık uyandırarak fikir düşünce ve isteklerinizi kolaylıkla kabul ettireceğinize işaret etmekte. Uzun zamandır terfi bekliyor ve alamıyorsanız bugün şansınızı denemeli, bu talebinizi gündeme getirmelisiniz. Alacaklarınızla ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilir, beklenmedik gelirlerle maddi konularda rahatlayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise hissettiklerinizi kelimelere özgürce yansıtmanız, birçok sorunu aşarak beraberliğinizi olumlu yönde etkileyerek huzuru yakalamanızı sağlayacaktır.

 

Günün Olumlaması: Evren denizinin engin sularında yıkanıyor, ruhumun derinliklerine inerek şeffaflaşıyorum. Kendi özüme inebilmenin hafifliği ile yenileniyor, güçleniyor, yaşamımı en yüce hayrıma olacak şekilde yeniden yaşamaya başlıyorum.

 

Günün Rengi: Beyaz

 

Günün Kristali: Labradorit

 

terazi-50.jpg TERAZİ

Gökyüzü bugün finansal konularda yaşanabilecek problemlere karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Harcamalarınızda kime öncelik vermeniz gerektiğini iyi belirlemeli ve haksızlık yapmadan hareket etmelisiniz. Yakınızdaki insanlarla ilişkilerinizde onların yapmaları gerekenleri siz üstlenip kendi işinizi aksatmamalısınız. Bugün iş hayatınızda risk almamaya özen göstermelisiniz. Eğer böyle bir riski alırsanız yaşanabilecek parasal kayıpların olabileceği fikrini de aklınızın bir köşesine yazmalısınız. Özel yaşamınızda ise kısa süre önce yaşanan bir kırgınlıktan dolayı yaşanan sorunların tatlıya bağlanması ile sevineceksiniz. Günün Olumlaması: Aşkı doyasıya yaşıyorum, aşkla besleniyorum, her geçen gün verdiğim ve aldığım aşk büyüyor. Sevginin gücüyle güçleniyor, yaşamın keyfine varıyorum. Günün Rengi: Beyaz Günün Kristali: Ametist

 

akrep-50.jpg AKREP

Gökyüzü sizleri aşk hayatınızda yaşanacak gelişmelere karşı hazırlıklı, cesur ve istekli davranmanız için cesaretlendiriyor. Aşkınıza sahip çıkmak için güvenmeniz gereken tek adres duygularınız. Seviyorsanız her türlü zorlukla mücadele edebilir ve gökyüzü sizi desteklerken isteklerinize kavuşabilirsiniz, karar sizin. İş hayatınızda da keyifli gelişmeler söz konusu. Gerçek dostların varlığını tüm güzel enerjileri ile hissedecek ve kazançlı çıkacağınız pek çok fırsatla başlangıçlar gerçekleştirebileceksiniz.

 

Günün Olumlaması: Geceyi aydınlatan bir yıldız gibi mesleğimle aydınlanıyor ve parlıyorum. Bu kutsal ışık hayatımın her evresini kapsıyor, yüreğimden gelen bilgi ve emeğimle harmanladığım becerilerim beni büyütür, güçlendirir.

 

Günün Rengi: Beyaz

 

Günün Kristali: Hematit

 

yay-50.jpg YAY

Bugün borç alacak meseleleri yüzünden bir hayli zorlanabilirsiniz. Hesabınızı iyi yapmanız gereken bir gündesiniz. Kıramayacağınız dost, arkadaş ya da yakınlar yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Yatırımlar için biraz daha beklemeniz çok daha karlı alışverişler yapmanızı sağlayacaktır. Özel yaşamınızda ise eşinizle iletişime önem vermeli, sizi ve söylediklerinizi gerçekten anladığından emin olmalısınız. Aksi halde ön yargılı davranarak gereksiz kırgınlıklar yaşayıp yaşatabilirsiniz. Beraberliği olmayan Yay’lar gördüğünüz ilgiyi yok sayarak hareket etmemelisiniz.

 

Günün Olumlaması: Hayat seni seviyorum, kendimi de seviyorum bana sunduğun nimetleri de. Şükredecek ne kadar çok değerin bana nasip olduğunun farkındayım. Bilinçaltımda yer eden, bana zorluk çıkaran tüm düşüncelerimi büyük bir kararlılık ve irade göstererek benliğimden uzaklaştırıyorum. Yenilenen ruhumla zamanın her anını en yüce haliyle değerlendiriyorum.

 

Günün Rengi: Beyaz

 

Günün Kristali: Aragonit

 

oglak-50.jpg OĞLAK

Gökyüzü bugün iş hayatınızda kararlı davranmanız, başkalarının ön görülerinden çok kendi sezgilerinize güvenerek hareket etmeniz yönünde uyarıyor sizleri. Başkalarının yönlendirmelerine önem verirseniz üzülebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise geçmişte yaşanan, gizlediğiniz birçok konu hiç beklemediğiniz bir şekilde gün yüzüne çıkabilir ve şu anda var olan ilişkiniz yara alabilir. Özellikle evli Oğlak’lar için dikkatli olunması gereken bir gün.

 

Günün Olumlaması: Sevgiyle dolu yüreğim ve iyi niyetimin mükafatını aldığım çok özel anlardayım. Başkalaştırılmaya müsaade etmeden özümü korumuş olmanın mutluluğundayım. Beni ben yapan özelliklerimi seviyorum. Yaşamı, hayatımda olan insanları seviyorum. Sevginin gücüyle kutsal bir koruma altındayım.

 

Günün Rengi: Beyaz

 

Günün Kristali: Carnelian

 

kova-50.jpg KOVA

Gökyüzü iş hayatı olan Kova’ları mesai arkadaşları ile uyum ve iş birliği içinde çalışmaları için destekliyor. Bugün “ben” yerine “biz” dediğiniz takdirde maddi ve manevi kazançlı çıkabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise birden fazla duyguyu yaşamak gün boyu ruhsal anlamda sizleri yorabilir. Anlık kızgınlıklarınız, pişman olacağınız ilişkiler ve yakınlaşmalar yaşamanıza sebep olabilir. Gizli ilişkilerinizin gün yüzüne çıkması ile var olan şartlarınız ağır bir hasar alabilir, dikkatli davranın.

 

Günün Olumlaması: Kendimi, özümü bulmuş olmanın şükründeyim. Şimdi her zamankinden daha sağlıklı, özgür ve iradeliyim. Bende zaten var olan özellikleri fark edebilmiş olmanın farkındalığı ile tüm güzellikleri ve iyilikleri kendime çekiyorum. Sürekli olarak gelişmeye devam ediyorum.

 

Günün Rengi: Beyaz

 

Günün Kristali: Sitrin

 

balik-50.jpg BALIK

Gökyüzü yeni başlangıçlar, sürpriz ve keyifli gelişmelerle güne başlayacağınız müjdelemekte. Her anlamda kendinizi son derece güçlü ve girişken hissedeceksiniz. İş hayatınızda yaptıklarınızın takdir görmesi ve birlikte çalışılan insanların dürüst yaklaşımları ile kariyer hayatınızın altın çağını karşılamaktasınız. Özel yaşamınızda ise size yakın bir arkadaşınızın ilişkinizle ilgili pek hoş olmayan sözleri sebebi ile zihninizde soru işaretleri oluşabilir. Bu yüzden birlikte olduğunuz insana haksız eleştirilerde bulunarak kırıcı olabilirsiniz. Sağduyulu davranın ve başkalarından çok sezgilerinize güvenerek hareket edin.

 

Günün Olumlaması: Sezgime güvendiğimde ve o anda aklıma geleni dile getirdiğimde kazanırım. Bir kez ne istediğime karar verdiğimde evrenin bunu bana vereceğine inanıyorum.

 

Günün Rengi: Beyaz

 

Günün Kristali: Aragonit

 

NOT: Günlük burç yorumlarınızı yükselen ve ay burcunuzla birlikte okuyunuz.

 

Gökler rehberiniz, yolunuz ışık olsun…

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • 19 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları

   Koç Burcu     Tutkularınızı dışa vurmaktan çekinmeyin. Eğer kişisel gelişiminiz adına planlamakta olduğunuz bir proje ya da katılmayı düşündüğünüz bir eğitim varsa, bugün bu planınızı gerçekleştirmek için mükemmel bir gün olabilir.             Boğa Burcu     Gereksiz bulduğunuz işler bugün düşündüğünüzden daha fazla zamanınızı alabilir ve bu canınızın sıkılmasına sebep olabilir. Biraz sabırlı davranırsanız ve zaman yönetimi konusunda daha dikkatli davranırsanız, yapacağınız işler da

   , Yer: Astroloji ve Burçlar

  • 18 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları

   Koç Burcu Yorumu Bugün çok fazla meraklısınız Olayları detayları ile inceleyip sonuç çıkarmaya çalışıyorsunuz Yoğun temponuzu dengeleyecek yeni bir sisteme ihtiyacınız var Güçlü dostlarınızın destekleri ve sizin iş bitirici yanınız ortaya mükemmel bir sentez oluştururken karşılıklı çekişmelerden uzak kalmalısınız Koşullarınızı zorlamamalısınız Umulmayanı umabileceğiniz bir gün Bazı olaylar hiç beklemediğiniz şekilde gelişebilir(olumlu veya olumsuz)Çalışmalarınız boşa gitmeyecek Durumunuzu kor

   , Yer: Astroloji ve Burçlar

  • 17 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları

   Koç Burcu Yorumu Bugün uzun zamandan beri görmediğiniz kimseleri görmeniz, gitmediğiniz yerlere gitmeniz ihtimali güçlü Gün içindeki gelişmeler bir konuda büyük istekler duymanıza sebep olabilirler Mal, para ya da alışverişle ilgili bir konuda sinir bozucu gelişmeler olabilir Bir toplantı veya benzeri durumda, eski bir arkadaşınızla birlikte olabilirsiniz Bugün uyandıracağınız düşmanlıklar kalıcı ve engelleyici olabilirler Boğa Burcu Yorumu Bugün ters giden herşey sizi şaşkınlıklar içinde bır

   , Yer: Astroloji ve Burçlar

  • 15 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları

   Koç Burcu Yorumu Sizi harekete geçiren şartlar içine girmektesiniz Ay burcunuzda yolculuğuna başlarken, yeni adımlar atabilecek, kendi bildiğiniz yolda ilerleyeceksiniz İş hayatında başlayan sorumluluklar ve getirdiği engellere sakin yaklaşın Pek çok yeni gelişme ile kararlarınız değişecektir İş ortaklıklarında sizi bağlayan temalar ve yeni desteklerle gününüz hareket kazanabilir Evinizi, ailenizi veya gayrimenkul işlerini ilgilendiren konularda pazarlık gücünüzü ortaya koyabilir ve patronun

   , Yer: Astroloji ve Burçlar

  • 12 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları

   Koç Burcu Yorumu Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız İşlerin halledilmesi veya tamamlanması için zaman ayırmanız gerekiyor Sizi yönlendirmeye çalışan kişiler olabilirDiğerler

   , Yer: Astroloji ve Burçlar

×
×
 • Yeni Oluştur...