Jump to content

Valide Sultandan Başbakana Cevap


HoRtLak

Önerilen Mesajlar

Geçen sezon Muhteşem Yüzyıl’da Valide Sultan’ı canlandıran Nebahat Çehre, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın dizi hakkındaki ağır eleştirilerine cevap verdi.

 

 

 

 

Muhteşem Yüzyıl'ın halk tarafından büyük bir ilgiyle izlediğini belirten Çehre, hurrriyet.com.tr'ye şu açıklamaları yaptı:

 

*" Bu sonuçta tarihi olaylardan yola çıkılarak senaryolaştırılmış bir dizi. Zaten başında bunun bir hayal ürünü olduğu belirtiliyor. Bence burada amaç gündem değiştirmek. Memlekette bu kadar sorun varken , bunu gündeme getirmek niye anlamadım.

 

 

O ZAMAN DOĞRUSUNU ÇEKSİNLER

 

*Her tarihçi farklı bir 'Osmanlı' anlatıyor. Sonuç olarak inkar edilemeyecek bir harem gerçeği var. Bu anlatılanların gerçeği yansıttığına inanmıyorsa ellerinde çok büyük imkanlar var, bildikleri gibi bir dizi çeksinler biz de izleyelim "

 

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/22017527.asp

yy896.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sonuçta hayal ürünü kurgu bir dizi.. bu kadar incelemek yerine keyifle izlemek lazım..

sonuçta bu bir belgesel değil hayal ürünü tarihten ilham alınarak kurgulanmış bir dizi..

diziyi eleştirenlerin çoğu açıpta bir tarih kitabı okumuş değil. milletce hazıra konma hevesindeyiz. bırakın kardeşim çok merak ediyosanız açıp okuyun. millet akşam bi kafa dağıtacak entrika izlicek :D

sayın başkan bence gündem değiştirmeye çalışıyor.. şehitlerden haber versin bize..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kesinlikle gerçekleri gostermedigine inaniyorum bu dizinin handaki hanimlar kesinlikle taç giymemistir, dekolte vesayre .padisah dedikodularin arasinda eriyen bir zavalli gibi gosterilmistir, padisahimiz 30 senesini at ustunde geçirmistir, hiç birzaman savasdan, vesayreden kaçmamistir.

 

dusuncelerim bildiklerim bunlardan ibaret. Saygilar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sınırlara patriotları cakıoruz basına da natoyu geciriyoruz demek zor tabi efendi kalkmış sülüman'a satasıyo. ataların bugünleri görse emin ol o diziden değil senden utanırdı tayyip efendi!

 

çok güzel yazdınız canı gönülden teşekkür ediyorum :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

:clapping:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ayrıca birden fazla eşi olan kişi tabıkı her yüzyılda arada kalır. valide de hayattaysa hele daha da çok arada kalır. bundan dogal ne var. neden bunu hakaret gibi algılıyor bazı zıhnıyetler anlamış değilim. kabalık ortamlarda uyumu yakalamak zordur. hele kelle koltukda gezmek zorunda kalınan çağlarda can korkusuyla saçmalıklar yapmak kadar doğal ne olabilir. yanı 30 yıl at üstünde olmuşda çocuk yapmamışmı. cinsel hayatı olmamışmı, karnı acıkmamışmı kişisel ıhtıyacları olmamış mı..... bu zıhnıyetı anlıyamıyorum gercekden padişahlarda etten kemikdendir bunu birilerine hatırlatmalı!!!!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...