Jump to content

19 Yıllık Karısı Erkek Çıktı


İη¢ιѕєℓ

Önerilen Mesajlar

Belçika'da bir adam 19 yıldır evli olduğu karısının erkek olduğunu öğrenince şoka girdi

 

Belçika’da yayınlanan Nieuwsblad gazetesinin haberine göre, Belçika’nın Antwerp kentinde yaşayan ve soyadı gizli tutulan 'Jan' isimli kişi 1993'te kız kardeşinin yanında çocuk bakıcısı olarak çalışan Monica ile tanıştı. İlk görüşte birbirine aşık olan çift kısa bir süre sonra evlendi.

'ÇOCUK İSTEMİYORUM' DEDİ

Tanıştıklarında eşinin “son derece güzel ve hayli feminen" olduğunu söyleyen Jan, "Monica o zamanlar 27 yaşındaydı, ben de 44. Çocuk istemediğini söyledi. Benim de zaten önceki evliliğimden iki çocuğum vardı. O yüzden şüpheduymak aklımdan geçmedi. Buna karşılık benim çocuklarıma çok iyi bir anne oldu" dedi.

CİNSEL İLİŞKİDE ŞÜPHELENMEDİ

Cinsel ilişkilerinde hiçbir şeyden şüphelenmediğini söyleyen ve eşinin doğum kontrol hapı kullandığını söylediğini belirten şaşkın koca, son zamanlara kadar oldukça mutlu bir evlilikleri olduğunu söyledi. Jan, eşinin son zamanlarda vücut hatlarını fazla ortaya koyan giysiler ve mini etek giymeye başlaması nedeniyle birtakım sorunlar yaşadıklarını söyledi.

 

fft31_mf1301366.Jpeg

KUZENİ AĞZINDAN KAÇIRDI

Belçikalı koca, 19 yıllık karısının erkek olduğunu ise, evlerine gelen eşinin kuzeninin ağzından kaçırmasıyla öğrendiğini belirtti. Durumu açtığı oğlunun da benzer söylentiler duyduğunu söylediğini ifade eden Jan, o gece eşiyle yaptığı ısrarlı konuşmalar sonucu durumu itiraf ettirdiğini söyleyerek, "İşte o gün bütün dünyam yıkıldı. Kendisine boşanma davası açtım. Şimdilik aynı evde kalıyoruz ancak ayrı odalarda yatıyoruz" dedi.

 

 

19 yıllık karısı erkek çıktı - Posta

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...