Jump to content

Ankara Üniversıtesi Karıstı


farizat

Önerilen Mesajlar

[h=1]Ankara Üniversitesi yine karıştı![/h] [h=2]Karşıt gruplu öğrencilerin taşlı sopalı birbirine girdiği Tarih Coğrafya Fakültesi'nde ortalık karıştı.[/h] ankara-universitesi1.jpg

 

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi'nde (DTCF), karşıt görüşlü öğrencilerin kavgası nedeniyle eğitim-öğretime ara verildi.

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi'nin bahçesinde, dün akşam saatlerinde karşıt görüşlü grubun karşılaşması ile başlayan olaylar, taşlı sopalı kavgaya dönüşmüştü. Olayların bugün de sürmesi üzerine okul yönetimi polisten yardım istedi. Kısa bir süre sonra okula çevik kuvvet ekipleri girerek güvenlik önlemi aldı. Ardından eğitim-öğretime 10 Aralık'a kadar ara verildiği öğrenildi.

alıntı

Ankara Üniversitesi yine karıştı! | Mynet Haber

 

 

 

 

 

 

Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi'nde çıkan olaylara gazla müdahale etti. Sağ görüşlü grup basın açıklaması yaparken, diğer grubun attığı şişe sonucu Çevik Kuvvet ekipleri olaylara gazla müdahale etti. Olaylar devam ediyor. Olayların arasında kalan bir genç kızın korku dolu çığlıkları etrafta yankılandı. Yardıma koşan polis genç kızı hemen oradan uzaklaştırdı.

Öğrenime ara verildi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...