Jump to content

Nihayet Büyü Bozuldu Ama Neden Hala Sevda Devam!!!


mevsimsiz
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar nihayet büyüyü bozdurdum.Güvenilir itibar sahibi bir hoca büyüyü bozdu.Büyünün amacı arkadaşımla aramın açılıp benim hayatımın mahvolması vede kara sevdaya düşmem istenmişti( aşık olacağım kişiyede bana yollanan 2 tane 3 harfliden birisinin ona geçmesi sağlanmış beni ona onuda bana çok daha güzel göstermişler). Ben hakikatende kara sevdaya düştüm sevdiğim insan hariç herkese karşıda sinirli oldum ama sevdiğim bana bazen çok iyiyken bazende öyle üzüyorduki normaldede bo.tan bir hayatım vardı büyü yüzünden hepten berbat oldu. arkadaşımla biz tüm delilleri bulunca yarım yamalak bozmaya çalışıp etkilerini azaltmıştık ama tamamen bozamamıştık.Neyse asıl konuya girmek istiyorum.

Büyüyü bozan hoca bana cuma selasında başlayıp diğer cuma selasına kadar hergün yapılması gereken uygulamayı verdi arkadaşımada başka uygulama verdi kendiside ayrıca bize okumalar yaptı.Ve bütün uygulamalar sela vaktine kadar bitti ve cuma öğle namazından itibaren dolunaya kadar gerçek düşünceleriniz çıkacak dedi dolunay geldi çattı geçti bitti bendeki bu sevda neden hala bitmedi anlayamıyorum hocaya bunu sorduk şöyle bir yanıt verdi düşününki kirli bir su var siz onu döktünüz fakat suyun leke izi kaldı zamanla geçecek dedi.

Ayrıca herkesin kalbinde nokta-i süveyda diye bir siyah nokta varmış.Aşkın başlangıç yeri o noktaymış ve aşk büyüdükçe noktada büyür kalbi sararmış bazen bu insanlarda delirmeye kadar varır bazende üzüntüden ölüme kadar götürürmüş.Hoca yat kalk delirmediğine dua et der gibi anlattı.Ayrıca hoca biraz aksi biri zar zor soru sorabiliyoruz.

Özet olarak şunu anladımki sadece üç harfliler yüzünden değil kendi öz irademlede sevdaya tutulduğumu düşünüyorum sizce öylemidir değilsede büyüden kalan iz nasıl geçer ve nokta-i süveydayı küçültmek mümkünmüdür yada yok etmek?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sen kendi üstünde hissettinmi yoksa bu sadece hocanın söylemesimi

halisünasyon şeklinde birşeyler yaşadım ayrıca arkadaşıma karşı düşmanca duygularım biranda azaldı ama sevda olayı azalmadı.

Ama arkadaşımdan baya baya üç harfli çıkardılar bildiğiniz kriz şeklinde yaşadı ama bunun dışında arkadaşın hayatında bir değişme yok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kardeşim sabredin biraz, daha destur, ALLAHA şükret ki kurtulmuşsunuz. Gönüldeki şeyler tak diye değişirmi öyle, evliyadanmı söz aldınız :) ALLAH selametinizi artırsın arkadaşınızla inş ALLAH :) Böyle güzel haberler duymak çok güzel kardeşim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...