Jump to content

Şarkısından Kendi de Sıkıldı!


Belis
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

211020121140298136244.jpg

Youtube tarihinin en çok izlenen klibinin sahibi Güney Koreli şarkıcı PSY, 'Gangnam Style' şarkısından sıkıldığını söyledi.

Youtube tarihinin en çok izlenen klibinin sahibi Güney Koreli şarkıcı PSY, kendisini fenomene dönüştüren 'Gangnam Style' şarkısından sıkıldığını söyledi.

 

Singaur'da düzenlenen basın toplantısında konuşan PSY, “Bazen gerçekten de sıkıldığım oluyor, çünkü klipteki dansı öğretmem için çok fazla istek alıyorum. Dansı o kadar çok insana öğrettim ki artık bıktım. Ama bu şarkı burada basın toplantısı düzenlememi sağlıyor, o nedenle şarkıyı söylemeye devam edeceğim, benim işim bu” dedi.

 

PSY daha sonra Singapur'da verdiği konserde binlerce hayranını kendisini üne kavuşturan şarkı ve dansıyla coşturdu. Gangnam Style şarkısının klibi kısa sürede YouTube'da en çok izlenen video oldu.

http://haber.rotahaber.com/Sarkisindan-kendi-de-skildi/325301#.ULxTGGdghv4

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

birde kızım sıkılsa süper olacak. her akşam işten eve gelince gangnam style şarkısı istiyor benden. sadece dinlemekle kalmıyor beni de gangnam dansı yapmaya zorluyor. bu arada kızım sayesinde gangnam style dansının kareografisini ezberledim. çokta güzel yapıyorum :rofl:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...