Jump to content

Tecavüzcü Dayıya 16 Yıl Hapis


İη¢ιѕєℓ

Önerilen Mesajlar

Kız yeğeni 11 yaşındaki E.K.'ye tecavüz ettiği suçlamasıyla Kayseri 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanan dayı 24 yaşındaki Aykut K. 16 yıl hapis cezasına çarptırıldı

 

Sanık yakınları, karara tepki gösterdi. Duruşmaya tutuklu olarak getirilen Aykut K. suçlamaları kabul etmeyerek, "Yeğenim E.K.’yi ortadan kaybolduğu için olay günü hastanede ve karakolda aradım. Böyle birşey olsa karakola gider miydim? Bana iftira atıyorlar. Yeğenimi olaydan sonra gezmeye pikniğe götürdüm. Böyle birşey olsaydı ailesi beni öldürürdü. Suçsuzum" diye ifade verdi.

MAHKEMEDEN 16 YIL HAPİS CEZASI

Mahkeme heyeti, 11 yaşındaki öz yeğeni E.K.’ye tecavüz ettiği iddiasıyla yargılanan dayı Aykut K.’ye 16 yıl hapis cezası verdi. Karardan sonra Aykut K. duruşma salonundan çıkarken mahkeme heyetine "Siz, o koltukta boşuna oturuyorsunuz" diye tepki gösterdi. Sanığın bu sözleri duruşma tutanağına kaydedildi. Aykut K.’nin yakınları duruşma salonundan çıktıktan sonra karara sözlü olarak tepki gösterdi.

Polis ekipleri tarafından adliye dışına çıkartılan Aykut K.’nin yakını 2 kadın adliye önünde bayılırken, bazı yakınları da verilen cezayı tepkilerini bir süre daha sözlü olarak sürdürdü.

 

Tecavüzcü dayıya 16 yıl hapis - Posta

 

 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...