Jump to content

ADSL ve 3G Ortak Kotada Birleşti


yazar

Önerilen Mesajlar

Bugün Bir teknoloji sitesinde karşılaştığım bir haber dikkatimi çekti aynı zamanda hoşuma gitti . Türkiyede internet denilince akla gelen ilk ismin TTNET firması olduğu tartışılamaz. Geliştirdiği yeni teknoloji sayesinde Türkiyede ilk kez mobil ve Sabit interneti aynı kota üzerinden paylaşıyor . Bu uygulamanın adı ise Ortak Kota uygulaması . Ortak Kota uygulaması ile evde ve dışarda aynı bağlantı hizmetini kullanacak ve tek fatura ödeyeceğiz. Bu uygulama hakkında ayrıntılı bilgi vermek gerekirse TTNET abonesi olanlar mevcut internet tarifesi ile Avea kullanıcısı olanlar bu tarifeyi birleştiriyorlar ve evde , iş yerinde kullandığınız ttnet tarifeniz ile birlikte dışarıdada cep telefonuz sayesinde ttnet kotanız ve faturanıza bağlı olarak dışardada 3G Mobil bağlantı sayesinde internette dolaşmaya devam edebiliyorsunuz . Bu uygulamadan şimdilik Avea kullanan aboneler faydalanacak umuyorumki ilerleyen dönemlerde diğer gsm operatörleride bu uygulamayı destekler Adsl abonelerinin faydalandığı gibi sabit ücret uygulamasına geçmiş olurlar .

 

Bu konuda bende TTNET firmasına biz kullanıcılarına ADSL rahatlığıyla 3G özgürlüğünü bir arada sunan ve Ortak Kota uygulaması ile tek fatura ve tek fiyat imkanı sunduğu için Teşekkürlerimi sunuyorum .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

diğer operatörlerin seçeceğini sanmıyorum para kazanamazlar o zaman, avea da bunu tahmin ettiği için böyle uygulamayı tercih etmiştir büyük ihtimalle bu sayede dışarda da 3g için ayrıca para ödemek istemeyen müşteri aveyaya geçecektir..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...