Jump to content

Şebnem Dönmez Tanınmaz Halde!


Belis
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

fft2mm1317354.jpg

Seyirci tanıyamadı

‘Vali’ adlı filmin ardından oyunculuğa 3 yıl ara veren Şebnem Dönmez, Kanal D’deki ‘Kuzey Güney’in önceki akşam yayınlanan bölümünde ortaya çıktı. Estetiksiz ve güzel yüzüyle bir zamanlar ekranda fırtınalar koparan Şebnem Dönmez’i seyirciler tanıyamadı. Bu da twitter yorumlarından anlaşıldı. 38 yaşındaki Şebnem Dönmez elmacık kemiklerine enjekte ettirdiği dolgu maddesi yüzünden 3 dakikalık sahnede mimik yapamadı, ağzını oynatamadı. Twitter alemi oyuncuyu Bülent Ersoy’a benzetti.

’Saçmalık’ dedi

Şebnem Dönmez’in yüzünü ünlü estetik doktorlarına sorduğumuzda şu sonuca vardılar: 1) Yüzündeki madde dolgu. 2) Dolguda ölçü kaçmış, yani doz aşımı sözkonusu. 3) Operasyon yeni olduğu için şişlik inmemiş. Bunun için birkaç ay beklemek gerek. 4) Yapılan dolgu yuvarlak yüz yapısına sahip olan Şebnem Dönmez’e uygun değil. Şebnem Dönmez estetik iddialarına kızdı. Twitter’da kendisi için yapılan yorumları da umursamadığını söyledi. Bülent Ersoy’a benzetilmesine ise “Saçmalık” dedi.

POSTA

Şebnem Dönmez tanınmaz halde! - Posta

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...