Jump to content

Hürrem Sultan Başını Kapattı


Sunrise
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Muhteşem Yüzyıl tartışmaları sürerken, izlenme rekorları kıran dizide bir ilk yaşanacak. Dizinin bu hafta yayınlanacak bölümünde Hürrem, ilk kez tüm saçlarını kapatacak şekilde başını örtmüş olacak. 

 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın, “Biz öyle bir Kanuni tanımadık, onun ömrünün 30 yılı at sırtında geçti. Sarayda o gördüğünüz dizilerdeki gibi geçmedi” sözleriyle eleştirdiği “Muhteşem Yüzyıl” dizisi tartışması sürüyor.

 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak, Ak Parti milletvekili Oktay Saral’ın hazırladığı dizinin yayından kaldırılmasını sağlayacak yasa teklifi ile ilgili “Bir diziyi yasa yoluyla yayından kaldırmak ancak AKP’nin şanına yaraşır bir durumdur” dedi.

 

Diğer taraftan dizinin bu çarşamba yayınlanacak 77. bölümünün tanıtımında Meryem Uzerli’nin canlandırdığı Hürrem Sultan, Okan Yalabık’ın canlandırdığı Pargalı İbrahim Paşa’nın karşısına ilk kez tüm saçlarını kapatacak şekilde başını bağlamış olarak çıkıyor. Milliyet'in haberine göre, dizinin yapım şirketi, daha önceki bölümlerde de Hürrem Sultan’ın İslam’da namahrem sayılan tüm erkeklerin yanında başını örttüğünü, bundan anlam çıkarılmaması gerektiğini belirtti.

Hürrem Sultan Başını Kapattı (Video) - haber365.com

1355041555_42_hurrem_basini_kapatti.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...