Jump to content

Aşırı Seksten Öldü


Belis

Önerilen Mesajlar

fft2mm1320040.jpg

Almanya'da erkekleri evine atıp zorla seks yapan kadının ölümünün fazla seksten olduğu açıklandı.

Geçen hafta Münih'te evinde ölen nemfomanyak Antje Crapnik'in uyuşturucu ve içkinin ardından yaptığı aşırı seks sonucu öldüğü öne sürüldü. 47 yaşındaki kadının son olarak evine getirdiği erkeğin ifadesine göre, son akşam aşırı derecede içki ve uyuşturucudan sonra beraber olmuşlar. Adam sabah kalktığında kadını yatakta ölü bulduğunu söyledi. Adli tıptan gelecek ölüm raporundan sonra kadının ölüm sebebi netlik kazanacak.

 

Seks düşkünlüğü hastalığına yakalanan Antje Crapnik günde en az 10 kere cinsel ilişkiye giriyordu. Sık sık evinin yakınındaki bardan bulduğu erkeklerle beraber olan Crapnik, Alman basınında erkeklere zorla seks yaptırdığı gerekçesiyle haber olmuştu. Eve giden erkekler aşırı seksten dolayı polisi arayıp kurtarılmaları için polisten yardım istemişti. Eve giden polislere de seks teklifinde bulunan kadın birçok kere psikloljik tedavi gördü ancak bir başarı elde edemedi. Annesi, kızının bu hastalığa yakalanmasında eski kocasının ilgisizliğine bağlıyor. İyi bir yazar ve modacı olan Crapnik hastalık nedeniyle servetini de kaybetmişti.

Aşırı seksten öldü - Posta

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

adli tıp raporu kararını vermeden basın kararını vermiş.Kadın aşırı derecede içki ve uyuşturucu almış bunların ikisi aşırı dozda alınca sonuçbelli zaten ölüm.Başlıkla içeriğin uymadığı haber allah kurtarmış işte rezil bir hayatı bırakıp gitmiş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...