Jump to content

Öksüren Çocuk İçin Ne Yapmalı


saphire
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Bebeğiniz yine üşüttü ,ateşlendi ve zor bir dönem sizi bekliyor uykusuz sabahlar ağrılı ve sancılı bir dönem ...Bu dönemi atlatmaya çalışarak bebeğinizin hastalıgı öksürükle katmerleniyor büyüyor.İnsan sevdiklerini acı çekerken görünce ve ellerinden birşeyler gelmeyince çok ama çok üzülüyor.İşte sizin için bir kaç çözüm yolu.siz de öksüren sevdiklerinize bu çözüm yollarını önerir ya da onlara uygularsınız.

 

Evet şimdi ilk olarak keçiboynuzu pekmezi öksürüğe ciddi anlamda faydası vardır.Şurup gibi hergün içerseniz bir kaç gün içinde hatta ilk on beş dakikada sonuçlarını görmeye başlayacaksınız.

 

İkinci olarak önerim ise vickstir.Bilimsel olarak kanıtlanmıs ve denenmiş olan bir yöntem olan vicksi nasıl uygulamanız gerektigini de sizlere anlatacagım.Öncelikle vicksi ayaklarınızın topuğundan başlayıp bütün ayagınıza yedirin ve hemen ardından kalınca bir çorapla destekleyiniz.Bu söyledigim seyi aksam yatmadan önce yaparsanız çok daha iyi olacaktır.Daha sonra 15 dakika içinde burnunuzda ve agzında vicksin tadını hissedeceksiniz ve bir süre sonra öksürüğünüz de son bulacaktır.

 

Acil sifalar diliyorum.Umarım size ve sevdiklerinize yardımcı olacak bir çözüm önerisi bulmuşumdur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...