Jump to content

Midenizi Bulandıracak Haber


AyCansu

Önerilen Mesajlar

1353506725_81_izmircinayeti.jpg

 

İzmir'de 16 yaşındaki <LINKZ id=linkz1>çocuk</LINKZ>, yengesini dayısının yanında boğup tecavüz etmiş.

 

İzmir'in Urla İlçesi'nde 1 yaşındaki çocuğunun kendisinden olmadığından şüphenlediği eşi H.Ç.'yi yeğeni ve arkadaşına, cep telefonunun şarj kablosuyla boğarak öldürttüğü öne sürülen O.Ç., 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde ağırlaştırılmış ömür boyu ve 25.5 yıl hapis cezası istemiyle yargılanmaya başlandı.

 

O.Ç.'nin eşini öldürdükten sonra yeğeni 16 yaşındaki B.Ö.'nün, tecavüz etmesine de göz yumduğu öne sürüldü. Yaşları küçük olan suça sürüklenen B.Ö. ve arkadaşı 17 yaşındaki B.A.S. hakkında da aynı suçlardan Çocuk Ağır Ceza Mahkemesi'nde ayrı dava açıldı.

 

Olay, geçen 28 Ağustos'ta meydana geldi. Çeşme'de bir restoranda aşçı O.Ç. 2 yıl önce evlendiği 20 yaşındaki H.Ç.'nin kendisini aldattığını ve 1 yaşında olan çocuklarının kendisinden olmadığını öne sürerek sürerek eşi ile tartışmaya başladı. Daha önce pavyonda çalıştığı belirtilen H.Ç., bunun doğru olmadığını savundu.

 

Eşinin söylediklerine inanmayan O.Ç., kendisini aldattığını düşündüğü eşi H.Ç'yi, yeğenini B.Ö ve onun arkadaşı B.A.S.'yi de yanına alarak gezdirme bahanesiyle Urla yakınlarında öldürttü. Cinayet ardından vicdan azabı çeken B.Ö., Eskiizmir Polis Merkezi'ne giderek, "Üç gündür uyuyamıyorum, kötü rüyalar görüyorum, yengemi boğarak öldürdüm. Dayım ve bir arkadaşım da bana yardım etti" diyerek teslim oldu.

 

Soruşturma başlatan jandarma ekipleri, otoyol kenarında toprağa gömülü cesedi buldu. Yapılan incelemede H.Ç.'nin boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı. O.Ç., yeğeni B.Ö. ve ve cinayete yardımcı olduğu belirtilen B.A.S., gözaltına alındı.

 

ÖNCE BOĞMUŞ, SONRA TECAVÜZ ETMİŞ

devamını burda...

 

 

http://www.haber365.com/Haber/Midenizi_Bulandiracak_Haber/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...