Jump to content

Araçlarda Yakıt Tasarrufu Cihazı


Rorschach
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Araçlarda kullanılan yakıt tasarruf cihazları pek çok ülkede satılan ve araca hiçbir zararı olmayan ürünlerdir. Buna karşın yakıt tasarruf cihazları teorik olarak işe yarar gibi gözükse de iş pratiğe gelince pek bir sonuç vermemektedir. Yani araca %20 %25 yakıt tasarrufu yaptıracağı söylenen cihazlar takıldığında istenilen sonucu vermemektedir. Burada şuna dikkat edilmelidir, hangi yakıt tasarruf cihazını kullanacağız, aracımıza uygun bir tasarruf cihazı mı seçtik? Aracımızın yetkili servisi bu cihazı onaylıyor mu? Gibi sorulara olumlu cevap alarak bu cihazları tercih etmeliyiz. Eğer çok randımanı olan ürünler olsaydı, araç üreticileri de bu ürünlere el atardı.

 

Bu cihazları araca taktırmadan önce muhakkak araç üreticimize danışmalıyız. Çünkü bu tasarruf cihazları direk motora ve motor aksamlarına takılıyor. Bu cihazları taktırmakta ısrarlı olan sürücüler muhakkak kendi araç modellerine uygun tasarruf cihazını seçmelidir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...