Jump to content

Elma Sirkesi Ve faydaları


saphire

Önerilen Mesajlar

Elma sirkesini aldığınız duşun ardından son durulama suyuna ekleyip saçlarınızı yıkadığınız zaman saçlarınız kepekten kurtulacaktır.saclarınız daha parlak ve kepeksiz olacaktır.

 

Akne tedavisi içinde kullanabilirsiniz.suyla seyrelttiğiniz elma sirkesiyle yüzünüzü silerseniz.aknelerinizi öldürecektir.

 

Zayıflamak için de kullanabilirsiniz.Bir kaç tatlı kaşıgı elma sirkesini ve 1 kaşığı balı ılık bir suya ekleyip içerseniz ve bir diyetle bunu kullanırsanız en kısa sürede sağlıklı bir şekilde zayıflayacaksınızdır.

 

Varisli Bölgelerde ise çok faydalıdır .Varisli bölgeye, bir beze elma sirkesi döküp uygulayın.Daha sonra ise varisli bacagınızı sarın.30 dakika gibi bir süre ayagınızı yukarı kaldırıp o şekilde yapın .Bu işlemi sabah akşam sürekli tekrarlarsanız bir süre sonra varislerinizin azalacagını göreceksınızdir.

 

Cilteki lekeler içinde iyi geldigi söylenmektedir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Elma sirkesinin faydalı olduğu alanlar o kadar fazlaki başlı başına bir mucize...

 

-Cildinizi temizledikten sonra pamuk yardımı ile sürerseniz gözeneklerinizi temizleyerek sıkılaştırır,cildinizin canlı ve ışıltılı görünmesini sağlar

-saçlarınızı yıkadığını suya ve banyo yaptığınız suya yarım çay bardağı eklerseniz vucudunuzdaki kan dolaşımını hızlandırır,saç dmkülmesini de önleyerek parlamasını sağlar...

-Sabahları aç karnına bir yemek kaşığı elma sirkesini yarım çay bardağından fazla su ile seyreltip içerseniz yağ yakımı kolaylaştırır(ben yapamamıştım ama :) )

-Bide sitede öğrendiğim banyo suyuna eklediğiniz üzerinizdeki büyüyü yok edermiş...

başlı başına şifa sirke ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...