Jump to content

14 Yaşındaki Kıza Zincirleme Tecavüz


farizat

Önerilen Mesajlar

[h=1]14 yaşındaki kıza zincirleme tecavüz[/h] [h=2]Adana'da ilköğretim öğrencisi 14 yaşındaki B.D.'ye tecavüz ettikleri iddia edilen 15 sanık hakkında 30'ar yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.[/h] tecavuz-zincirleme.jpg

 

 

 

Merkez Seyhan İlçesi'ne bağlı Yeşilyurt Mahallesi'nde oturan ilköğretim öğrencisi B.D., Facebook'ta tanıştığı 18 yaşındaki E.S. ile geçen şubat ayında Doğal Park'ta buluştu. İddiaya göre E.S., B.D.'yi kuzeni 16 yaşındaki M.C.S.'nin Belediye Evleri Mahallesi'ndeki evine götürdü. Burada E.S. kuzeninin kollarını tuttuğu küçük kıza tecavüz etti. Sonra da M.C.S. aynı şekilde kıza tecavüz etti. Ardından da E.S., B.D.'yi, "Olanları hiç kimseye anlatmayacaksın, aramızda kalacak" diye tehdit etti.

 

ZİNCİRLEME TECAVÜZ

Korkusundan başına gelenleri kimseye anlatamayan B.D., 2 ay sonra da okuldan arkadaşının aracılığıyla tanıştığı 18 yaşındaki A.A. tarafından götürüldüğü bir arkadaşının evinde elleri arkadan bağlanarak tecavüze uğradı. Yaşadıklarını bu kız arkadaşına anlatan B.D., hamile kalmamak için de sağlık ocağından hap aldı. B.D., nisan ayında da yine Facebook üzerinden tanıştığı 16 yaşındaki V.G. ile kendi rızasıyla ilişkiye girdi. B.D., bir ay sonra da parkta tanıştığı 17 yaşındaki A.A. tarafından 5 arkadaşının bulunduğu eve götürülüp esrar içirildi. Sırasıyla 6 kişinin tecavüzüne uğrayan B.D. uyuşturucunun etkisiyle karşı koyamadı. Kendine geldiğinde evine giden B.D., başından geçenleri ailesine anlattı. Ailesi de "Rezil oluruz" düşüncesiyle polise gitmedi. Babasının kızıp, cep telefonunu kırmasına sinirlenen B.D., ekim ayında evden kaçtı ve 2 gün sonra babası tarafından bir parkta bulundu. B.D. babasıyla birlikte polise giderek 10 ay içerisinde başından geçenleri anlatıp, tecavüz edenler hakkında şikayetçi oldu.

B.D.'nin ifadesi doğrultusunda çalışma yapan polis 15 kişiyi yakaladı. Şüphelilerden E.S., V.G., A.A., M.C.S., 17 yaşındaki M.C.K., A.A. 17 yaşındaki Ç.İ. ile 16 yaşındaki İ.Ö. ifadelerinin ardından çıkarıldıkları nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı. Diğer şüpheliler ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Tecavüz sanığı 15 kişi hakkında 4'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde 'çocuğun nitelikli cinsel istismarı, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' suçundan 30 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. Savcı, yaşı küçük sanıklara ceza verilirken yaşlarından dolayı da indirim yapılmasını istedi.

Sanıkların yargılanmasına önümüzdeki günlerde başlanacak. (DHA)

 

14 yaşındaki kıza zincirleme tecavüz | Mynet Haber

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tövbe tövbe tecavüz deniyorda kızın hiç mi suçu yok bu tavırlar sonrası olmaması normal değil tanıştığın her kişinin evine gidiyorsun. hiç mi düşünmedin her önüne gelen tecavüz ediyor bu nasıl bir durum. insanların çoğuna evinin içi için namus var, o yüzden kişi kendine sahip olmayı bilmeli.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kız cok toy cagında ondada var hata bır kere basına gelmıs ınternetten tanıstıgın bır ınsan sana zarar vermıs

bır daha aynı hataya dusmus bır daha

bugun bebeklerın elıne sıcak cay bardagını uzat elı degsın canı yansın o bardaga bır daha dokunmaz bılırkı o bardak sıcak keske yapmasaydı bu hataları ama olan olmus bır daha denemez herhalde sanal arkadaslıklar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir kere 14 yaşındaki bir Kıza Facebook gibi sınırsız sosyallik tanıyan ana baba da suç var, kınamıyorum ben de 2 kız annesiyim. Burada kabahat başta ailede. O yaşta bir kızın ne işi var facede? Her şey ailede başlar

 

Bir de hap alıyor yaaaaa hamile kalmamak için. Allah kahretsin nerede bilinçli aile yaaa!!!!!!!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gavatlar atlayacak kız bulmuşlar hiç kaçırırlar mı fırsatı?!?! Kızın psikolojisi bozuk olabilir, bu kadarı normal değil. İlk tecavüz edilişinde anlatsaymış keşke ailesine, gerçi nasıl anne babaysa kızlarının başından o kadar tecavüz geçiyor insan hiç mi ilgili olmaz. Brehhhhh..!!....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Elbet çok zor durum kız için bilemediğimiz anlayamadığımız tarafları da vardır mutlaka ama arkadaşlar 14 yaşındaki kız kanunen çocuk sayılsa da aklen çocuk değildir ,hamile kalacak yaştaki kız sonuçta yani fizyolojik olarak anne olabilecek yaşa gelmiş kendinden büyük bu kadar it serseriyle ne işi var sanal ortamda veya reelde,ben erkeğim ama kendi 14 yaş halimi düşünüyodum evimden 30km uzaktaki okula gidip gelirdim tek başıma yani kendimi bu konuda kızla karşılaştırmıyorum tabiki ama sonuç olarak o yaşta bi insanın aklı mantığı yerindedir kız olsun erkek olsun, tabi ailenin de payı vardır bu işte.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...