Jump to content

Huzur İçinde Uyu..


ELA NAZ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Fırtınanın yıprattığı bir gemi gibi yalnız ve çaresiz kaldım senden sonra..Gidişinin 7.ayı bu gün..Bana sarılmadan istediğin bir şey var mı diye sormadan,beni öpmeden gidisinin..Alıskanlıklarını da bu kadar ihmal edişinin 7.ayı..

 

Sen şimdi gittin ya her şeyi merak ediyorsundur..Hani bir sohbete baslamadan önce en basından anlat derdin ya ben de şimdi öyle yapıyorum..Taaa en basından baslıyorum,beni iyi dinle!

 

Seni yoğun bakıma yatırdığımızın 4.günü cumartesi sabahı içimde tarifsiz bir sıkıntı vardı.Yine her zamanki gibi klasik şeyler olacaktır diyerek kafama bile takmadım.Babam ve ben senin ziyaret saatini bekledik sabırsızlıkla..Sen içeride can cekisirken biz umut etmekle mesguldük o ara..Hemsireye yalvardım yanına kadar gelebilmek sana dokunabilmek için..O da sagolsun kırmadı beni..Ben hala umutlarımı tasımaya devam ettim senin yanına..Beni ne gördün..Ne de sesimi duydun..Ben şok olmuş vaziyette kalp atıslarına bakıyorum sen benden habersiz bir vaziyette son yolculuguna gitmek için sabırsızlanıyordun..Son sözünü söyleyemeyecek kadar aceleciydin..Hep her şeye acele ederdin zaten..Çabuk gel kızım yol baktırma gecikme derdin..Vakti gelmişti ayrılığın..Bu sefer geciktim,yetişemedim..Özür dilerim dedeciğim!

 

Derken,hakkın rahmetine kavuştun..Senin için gereken neyse her şey istediğin gibi yapıldı.Bu konuda için rahat olsun..Huzur içinde uyuyabilirsin.Bütün bu olanlardan geriye tek bişey kaldı..O da ‘’ANILAR’’..Anılarla seni her daim anıyoruz..Bazen aglayarak bazen gülerek..Ne çok şey yasamısız beraber..Bize sevgi dolu çok güzel bir hayat yasattıgın için sana çok teşekkür ederiz.Ha bu arada her gece dualarımı yolluyorum sana onları sakın almayı unutma..Mezarına koydugumuz çiçekleri de kurutma..!

 

Bazen geliyorsun rüyalarıma..Hani seni çok özlediğim zaman..Senin o çok sevdiğin tarhana çorbasını aglayarak yudumladıgım zaman..Sevdiğin her şeyi yapıyorum ben senin yerine merak etme..Her gün bıkmadan 7 haberlerini pür dikkat dinlerdin ya şimdi ben senin yerine dinliyorum..Tv ye bakıyorum ya eskisi kadar güzel değil diziler..Kanal kavgası yok..Kumanda kavgası yok..Gece yarılarına kadar oturunca uykumu basıma geçirdin hadi yat kızım derdin ya artık gece oturmalarının da tadı yok,erkenden yatıyorum..Meğer sen varken güzelmiş her şey..Herşeyin tadı sendeymiş de haberimiz yokmuş..Olsun dedeciğim buna da şükürler olsun..80 yılını bize adadın,bizimle güldün,bizimle agladın,dertlerimize ortak oldun,bize her zaman sabır gösterdin ve bu günlere getirdin ya bu bile yeter bize..Gözün arkada kalmasın..Huzur içinde uyu dedem ..!

 

(ELA NAZ)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

  • Benzer Konular

    • Pozitif Tartışma Sanatı ve Huzur İçinde Yaşamak...

      Pozitif tartışma sanatı ve huzur içinde yaşamak   Tartışma, genellikle problem haline gelmiş belli bir durumun çözümüne yönelik olarak yapılan sözlü bir fikir alış verişidir. Öte yandan tartışma, bu işin nasıl yapılacağını bilmiyorsanız kesinlikle huzurumuzu bozan ve bizi mutsuz edip moralimizi eksinin altına düşüren bir eylemdir.   Nasıl başlarsa başlasın, sonunda biri veya diğerinin fikri galip gelir. Kimi zaman orta yol bulunarak anlaşma sağlanır, bazen de sonuçsuz kalır.   Sonuçta hakl

      , Yer: Kişisel Gelişim

×
×
  • Yeni Oluştur...