Jump to content

Akupunkturla Zayıflama


Rorschach
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Alışık olduğumuz her türlü alışkanlığımızı gidermede kullandığımız akupunkturlar da temel felsefe şudur; akupunktur var olan alışkanlıkları yok etmeye yarar. Yani akupunkturun ana çalışma felsefesi alışıla gelmiş alışkanlıklarınızı yok etmektir. Bu nedenle de akupunktur zayıflamak isteyenlerin, diyet ve düzenli spordan sonra kullandıkları en önemli yöntemler arasındadır. Akupunkturla zayıflarken vücudunuzun belirli kısımlarına akupunktur uygulandıktan sonra akupunkturlu kişilere özel bir diyet programı hazırlatmanız germektedir.

 

Akupunktur uzmanı tarafından hazırlanacak diyetle beraber kilo vermeniz kolaylaşacaktır. Bu dönemde düzenli spor yapmanız da daha az yemenize ek olarak var olan yağları yakmanızı sağlayacaktır. Bu nedenle akupunkturu tek başına bir çözüm olarak görmeden zayıflama yöntemleri arasında önemli bir yere koyarak hareket etmelisiniz. Unutmayın ki akupunktur yöntemi sıkı bir diyet ve egzersiz programı ile desteklenmelidir. Bunun dışında yeme alışkanlıklarınız akupunktur sayesinde değişecektir eğer bu durumu diyetle desteklemezseniz daha fazla kilo da alabilir ve istenmedik bir sonuç elde edebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...