Jump to content

Vücuttaki Tüm İltihap ve Kanser İçin ( Çok Özel )


sessiz nehir

Önerilen Mesajlar

en sonunda tarifi buldum umarım insanlara şifa olur. bu formül ile tanıdığımın abisi ölümü beklenirken şu an ortalama 15 yıldır yaşıyor.

 

7 tane köy yumurtası iyice yıkanıp iyice kurutulacak

3 kilo mevsiminde limonun suyu

bu malzemeyi cam bir kavanoza koyacaksın, ağzını tülbentle kapat 7 gün güneş görmeden ayaza bırak. 7 gün sonra bu karışımı süz yumurtanın erimeyen zarlarını at, içine 1 kilo hakiki süzme bal ekle. hergün 1 çay bardağ aç karına sabah ve akşam iç.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet canım tülbentle kapatılıyor ama sakın güneş görmeyecek mesela gece balkona koyulup sabah ezanı gibi içeri serin kapalı bir yere alınacak. yumurtanın her yeri eriyor ama kabuğun altında ince bir zar var ya bir tek o erimiyormuş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

inan net bilmiyorum ama sanırım 1 kez yeterlidir çünkü miktar az değil çok çıkar. 7 günlük işlem sonrası ağzı kapalı şişeyle buzdolabına kaldırılmalı mesela ev sıcak ve kaloriferliyse o 7 günlük sürede de ya buzdolabına ya da bir koli içinde balkona bırakılabilir ortamı soğuk olacak ayazda kaldığında ağzı tülbentli olmak zorunda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

uzakta tanıdığım görmem zor ama takılma Allaha tevekkel olup yapılırsa sonuç olur inşallah. ortalama 4 kiloluk bir içecek oluşur yani tam kür kısa sürmüyordur. ikinciyi yapacaksa bile çok uzun süre ara vermeli çünkü ağır bir kür kaş yaparken göz çıkarmamak lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...