Jump to content

Vücuttaki Tüm İltihap ve Kanser İçin ( Çok Özel )


sessiz nehir

Önerilen Mesajlar

en sonunda tarifi buldum umarım insanlara şifa olur. bu formül ile tanıdığımın abisi ölümü beklenirken şu an ortalama 15 yıldır yaşıyor.

 

7 tane köy yumurtası iyice yıkanıp iyice kurutulacak

3 kilo mevsiminde limonun suyu

bu malzemeyi cam bir kavanoza koyacaksın, ağzını tülbentle kapat 7 gün güneş görmeden ayaza bırak. 7 gün sonra bu karışımı süz yumurtanın erimeyen zarlarını at, içine 1 kilo hakiki süzme bal ekle. hergün 1 çay bardağ aç karına sabah ve akşam iç.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet canım tülbentle kapatılıyor ama sakın güneş görmeyecek mesela gece balkona koyulup sabah ezanı gibi içeri serin kapalı bir yere alınacak. yumurtanın her yeri eriyor ama kabuğun altında ince bir zar var ya bir tek o erimiyormuş.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

inan net bilmiyorum ama sanırım 1 kez yeterlidir çünkü miktar az değil çok çıkar. 7 günlük işlem sonrası ağzı kapalı şişeyle buzdolabına kaldırılmalı mesela ev sıcak ve kaloriferliyse o 7 günlük sürede de ya buzdolabına ya da bir koli içinde balkona bırakılabilir ortamı soğuk olacak ayazda kaldığında ağzı tülbentli olmak zorunda.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

uzakta tanıdığım görmem zor ama takılma Allaha tevekkel olup yapılırsa sonuç olur inşallah. ortalama 4 kiloluk bir içecek oluşur yani tam kür kısa sürmüyordur. ikinciyi yapacaksa bile çok uzun süre ara vermeli çünkü ağır bir kür kaş yaparken göz çıkarmamak lazım.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...