Jump to content

Kanser Hastaları İçin Nacizane Tavsiyelerim


Ryu
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

1) Şekerden kesinlikle uzak durun. Bu hastalığın en sevdiği şeydir. Yanılmıyorsam pet filmi çekilirken bile vücuda Glukoz'lu ilaç veriliyor. Glukoz tümörün olduğu bölgeye toplanıyor.

2) Bol bol yeşil çay tüketin. Malignite tümörlerin küçülmesine sebep olduğu saptanmış. Kemoterapi alırken de içebilirsiniz. Onkoloji doktorundan bu konuda onay almıştım.

3) Pankreas ve karaciğer kanseri olanlar sofralarından Enginar'ı kesinlikle eksik etmesinler.

4) Her gün bal, zencefil, zerdeçal, çörek otunu karıştırıp yemelerini tavsiye ederim. Zira bal ve çörek otu ile ilgili Peygamber Efendimiz'in hadis-i şerifleri var. Zencefil'in faydalarını ise saymakla bitiremeyiz.

5) İyi saklanmış, aflatoksin içermeyen, doğal, kırmızı-acı biberin, kanser hücrelerinin apoptosis'e olmasına, yani kendi kendilerine intihar etmesine neden olduğu saptanmış.

6) Sofralarımızda soğan ve sarımsak mutlaka bulunmalı.

7) Özellikle gırtlak, akciğer ve mide kanseri olanlara eşek sütünü tavsiye ederim. Anne sütüne en yakın süt olduğu kanıtlandı. Özellikle İtalya'da çok revaçta. Hatta Türkiye'de de Gizem Özdilli eşek sütü üretimi için çiftlik kurmuştu.

Eşek Sütü Caiz Mi?sorusu Cüneyt Özdemiri Güldürdü

 

Ayrıca akciğer kanseri için ısırgan otu yaprağının iyi geldiği söyleniyor. Isırgan otu ile akciğer kanserini yenen birini tanıyorum. Fakat kemoterapi ile birlikte alınmamalı. Kemoterapi'nin etkisini tamamen götürüyor.

 

Ve her şeyden önemlisi moral, dua ve Allah'a teslimiyet...

 

Bu bilgilerin bir kısmını internetten, bir kısmını da Elif Güveloğlu'nun '' Kansere Karşı Savunmasız Değilsin '' adlı kitabından aldım. İsterseniz fırsat buldukça yeni bilgilerle güncelleyebilirim. Bu hastalık ile mücadele edenlere Allah acil şifalar versin inşallah...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...