Jump to content

Genç Öğretmenin Akılalmaz Sonu!


Sidre

Önerilen Mesajlar

Sigara içebilmek için öldü...

 

805473_detay.jpg?1356168224

Giresun'da öğretmenlik yapan Hale Çerkez, seyir halindeki özel aracın içinde sigara içmek için kapıya yanaşırken dengesini kaybederek, açık olan kapıdan düşerek hayatını kaybetti.

 

Giresun'un Espiye ilçesi Nene Hatun anaokulunda ücretli öğretmenlik yapan Hale Çerkez (23) arkadaşlarıyla birlikte yemek ve sohbet için Tirebolu ilçesine gitti. aynı arkadaşlar daha sonra Emrah G.'nin kullandığı özel plakalı minibüs ile Espiyeye dönmek için yola çıktılar.

 

İddialara göre genç öğretmen Hale Çerkez sigara içmek istedi. Bu nedenle kapı kenarındaki koltuğa geçmek isteyen talihsiz öğretmen dengesini kaybedince, seyir halinde ve kapısı açık olan araçtan aşağı düştü.

 

Ağır yaralanan Öğretmen, aynı araçla önce Tirebolu devlet hastanesine, ardındanda Giresun Devlet hastanesine kaldırıldı. Burada yapılan tüm müdahalelere rağmen genç öğretmen yaşamanı yitirdi. Olay sonrası Göz altına alınan Emrah G. verdiği ifade de , araç içerisinde sigara içtiklerini ve bu nedenle aracın kapısının açık olduğunu, hayatını kaybeden Çelik'in düşüş anını görmediklerini söylediği öğrenildi.

 

Araçta bulunan öğretmenin diğer arkadaşlarıda aynı şekilde ifade verdikleri bildirildi. Sürücü Emrah G. çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

Hale Çerkez, bugün Espiye ilçesinin Halaçlı köyünde topağa verilecek.

 

Sigara içmek için, seyir halinde ve kapısı açık aracın kapı yanındaki-En Son 3. Sayfa Haberleri-HABERTÜRK

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok üzücü..Yetiştiriyorsun evladını,bir dikkatsizlik ya da ihmal sonucu pisine kaybediyorsun.:(Bu kaçıncı sönen yıldız,birileri dur desin Allah aşkına!Son zamanlarda bu tip minübüslerde sürgülü kapılar açık halde yolculuk yapmak cazip hale geldi.Trafik görevlileri affetmemesi lazım,sözlü uyarı yetmez.Şayet bu tip uçarı şekilde araba kullanması muhtemel kişileri farkettiğim anda direksiyon sınavlarında hatalarını görünce yetersiz puan verip iyice öğrenmelerini sağlamak üzere bırakıyorum,kusura bakmayın o canların vebali bizlerde...Zor şartlarda sürücü belgesi aldığını bilen kişi belki daha özenli araç kullanır.Bu da demek oluyor ki sürücü belgesi 15 dakikalık uygulamalı direksiyon sınavı ile alınmasın.En az 3 aylık deneme süresi ve en az 3 defa direksiyon sınavı yapılmalı ki ölümler en aza insin.:(

 

Allah rahmet eylesin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...