Jump to content

Aykut Kocaman İstifa Etti


Sidre
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, basın toplantısında istifa ettiğini açıkladı.

 

aykut-kocaman-fb-58039_501.jpg

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, 3-1 kaybedilen Kardemir Karabükspor maçının ardından yaptığı basın toplantısında görevinden istifa ettiğini açıkladı.

 

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, yaptığı açıklamada, "Yaklaşık 2,5 yıldır çok şerefli bir görev olan Fenerbahçe teknik direktörlüğünü yaptım. Bizim gibiler için, hemen her yerde bu formanın özellikle bir şekilde prestijini ve kredisini kullanmış insanlar için zirve burasıdır. Burayı yaşadım. Ancak açıkçası bunu devam ettirebilecek gücü hissedemiyorum kendimde. Bu maçla beraber Fenerbahçe'deki görevime son veriyorum. Taraftar çok net bir şekilde haklı. Söyleyecek çok fazla bir şey yok. Pek çok şeyle mücadele etmeye çalıştık. Zaman zaman saha içinde, zaman zaman saha dışında doğru şeyler yaptık, yanlış şeyler yaptık. Bütün bunların hepsi Fenerbahçe adınaydı. Yapabildiklerimiz bu kadardı. Bu şerefli görevi burada bırakıyorum. Herkese çok çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

 

Daha önce de görevi bırakma talebinde bulunan Aykut Kocaman'ın istifasının Fenerbahçe Yönetimi tarafından yine kabul edilmeyeceği de iddia ediliyor.

 

 

AYKUT KOCAMAN İSTİFA ETTİ! - Fenerbahçe - Mynet Spor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...