Jump to content

Emekli Başkomiserin Aidat Dehşeti


farizat

Önerilen Mesajlar

[h=1]Emekli başkomiserin aidat dehşeti[/h] [h=2]Emekli başkomiser, 20 liralık aidat yüzünden tartıştığı yöneticiyi öldürdü.[/h] durali-gurpinar.jpg

 

 

 

Ankara'nın Kızılcahamam İlçesi'nde emekli Başkomiser 65 yaşındaki Durali Gürpınar, ödemediği 20 liralık aidat yüzünden uzun süredir tartışmalı olduğu apartman yöneticisi 44 yaşındaki Ersin Aydoğan'ı tabancayla öldürdü. Kaçmaya çalışırken havaya ateş eden Gürpınar, tabancadaki kurşunun bitmesi üzerine Aydoğan'ın yakınları, çevredeki vatandaşlar ve esnaf tarafından yakalanıp linç edilmek istendi. Bu sırada bir bankada işlem yaptırırken olay yerine gelen polis, Gürpınar'ı vatandaşların elinden güçlükle alıp emniyete götürdü.

Olay, Kızılcahamam'ın Yenice Mahallesi, Kazım Karabekir Caddesi'nde bulunan 4 katlı 16 daireli Çaylı Apartmanı'nın önünde dün akşam saatlerinde meydana geldi. Bina yöneticisi olan ve 3'üncü katta oturan Ersin Aydoğan, 4'üncü katta oturan emekli Başkomiser Durali Gürpınar'dan iddiaya göre uzun süredir ödemediği aylık 20 lira olan apartman aidatlarını istedi. Tartışmanın büyümesi üzerine evine giden Gürpınar, ruhsatlı beylik tabancasını alarak geri döndü. Tabancayı görünce yolun karşısında bulunan kendi dükkanına doğru kaçmaya çalışan Aydoğan, Gürpınar tarafından sırtından vuruldu.

 

YERDE 8 KURŞUN SIKTI

Emekli Başkomiser Gürpınar, yere yığılan yönetici Aydoğan'a 8 kurşun sıktı. Evli, biri ilkokul 2'nci, diğeri ise 5'inci sınıfa giden 2 erkek çocuk babası Aydoğan olay yerinde can verdi. Cadde üzerinde kurşun sıkarak kaçmaya çalışan Gürpınar ise tabancasındaki kurşunun bitmesi üzerine Aydoğan'ın yakınları, bölgedeki esnaf ve vatandaşlar tarafından yakalanıp, linç edilmek istendi.

Bu sırada bir bankada işlem yaptırırken olayı görerek koşan polis tarafından vatandaşların elinden güçlükle kurtarılan Gürpınar, gelen polis aracı emniyete götürüldü. Yönetici Aydoğan'ın cesedi ise 112 ambulansıyla hastane morguna götürdü. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor. (DHA)

 

Emekli başkomiserin aidat dehşeti | Mynet Haber

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...