Jump to content

Hırsızların 'Buz Gibi' Numarası


farizat

Önerilen Mesajlar

[h=1]Hırsızların 'buz gibi' numarası[/h] [h=2]Erzurum'da buzlanan kaldırımda düşme numarası yaparak vatandaşın cep telefonunu çalan iki yankesici, iş merkezinin güvenlik kamerası tarafından görüntülenince yakalandı.[/h] yankesici-buz.jpg

 

 

 

Buzlanan kaldırımda düşme numarası yaparak AK Parti Yakutiye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Eren Akın'ın cep telefonunu çalan yankesiciler, iş merkezinin güvenlik kamerası ile görüntülenince yakalandı. Olay, 21 Aralık günü saat 20.30 sıralarında Cumhuriyet Caddesi'ndeki AK Merkez önünde meydana geldi. 21 yaşındaki Mehmet Eren Akın, yanında bulunan aynı yaştaki arkadaşı Ö.F.A ile giderken karşıdan gelen iki kişi, buzda kayma numarası yaptı. Düşecekmiş gibi davranan iki kişiden birine Akın ile birlikte yanındaki arkadaşı müdahale etti. Bu sırada Akın'ın ceplerini karıştıran yankesiciler, cep telefonunu alarak uzaklaştı.

Cep telefonunun çalındığını fark eden Mehmet Eren'in şikayeti üzerine bölgedeki iş merkezinin kamera görüntüleri incelemeye alındı. Güvenlik kamerasının incelemesinde düşme numarası yapıldığı sırada cep telefonunun alındığı belirlendi.

Bunun üzerine daha önce bir çok kez haklarında işlem yapılan M.Y. (30) ve E.D. (31) yakalandı. Şikayetçi Akın, düşme numarası yapanın E.D., telefonu çalanın M. Y. olduğunu bildirdi. M.Y. ve E.D., adliyeye sevk edildi. İki şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi. (İHA)

 

Hırsızların 'buz gibi' numarası | Mynet Haber

 

Hırsızların 'buz gibi' numarası | Mynet Haber

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...