Jump to content

60 Yaşındaki Kadın Çobana Tecavüz


İη¢ιѕєℓ

Önerilen Mesajlar

Şile'de koyun otlatan 60 yaşında bir kadına tecavüz eden arkadaşına gözcülük yaptığı iddiasıyla yargılanan Y.Ç. mahkeme tarafından 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Olayın faili ise henüz yakalanamadı

 

 

Şile’de koyunlarını otlatan F.T. (60), köyüne döneceği sırada karşısına çıkan iki kişinin tecavüzüne uğradığını söyleyerek şikayetçi oldu.

Jandarma ekipleri yaptıkları soruşturma sonucu 2 gün sonra olayın failleri olduğu belirlenen Y.Ç., ile İ.B.’yi gözaltına aldı. Olay sırasında alkollü olduğunu söyleyen zanlılar, çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.

Bir süre sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan iki şüpheliye mahkeme tarafından "nitelikli cinsel saldırı" suçundan 10 yıl hapis cezası verildi.

Kararın onanmasının ardından aranmaya başlanan zanlılardan Y.Ç., önceki gün Şile’de gözaltına alındı. Asayiş Şube Müdürlüğü’ne getirilen Y.Ç.’nin olayda gözcülük yaptığı öğrenildi.

Y.Ç., işlemlerinin tamamlanmasının ardından önce adliyeye daha sonra cezaevine gönderildi. Olayın diğer zanlısı hakkında 10 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan İ.B.’nin yakalanması için çalışmaların sürdüğü belirtildi.

 

60 yaşındaki kadın çobana tecavüz - Posta

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şimdi bunu da dizi yaparlarmış...''ninenin suçu ne?''
haberi okuyunca cok üzüldüm ama seninyorumunu okuyunca bir siritma belirli hatta sesli accik güldüm......

allah seni davul etmiye faste bu konuda da güldüm ya sayende

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Artık şu hukuk sistemi değişmeli bu tecavüzcüleri hadım edecekler ne bu her allahın günü tecavüz haberleri adam gibi ver cezayı bu gibileri içerde yatırmak onlara ceza değil ödül asıl tecavüze uğrayan cezalandırılıyor. Bakalım hadım olayından sonrada canı isteyen istediğine tecavüz edebilecekmi hatta başka tecavüze yeltenecekler sonlarını görsün diye bu hadım edilmelerini biraz sansürleyerek haber bültenlerinde gösterecekler bakalım tecavüz azalıyormu azalmıyormu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...