Jump to content

Uçağı Karıştıran Yolcuyu Bantladılar!


sessiz nehir

Önerilen Mesajlar

[h=1]ucagi_karistiran_yolcuyu_bantladilar13574164430_h973670.jpg[/h][h=2]İzlanda havayolu şirketi Icelandair, uçakta insanlara vuran, küfür eden ve tüküren yolcuyu koltuğa bantladı.[/h] Olay, internette dönen, yolcunun koltuğa bantla ve plastik bağlarla oturtulduğunu gösteren fotoğrafın ardından basının ilgisini çekti.

Fotoğrafı internet sitesi Tumblr'da yayınlayan Andy Ellwood, fotoğrafın uçaktaki bir arkadaşı tarafından çekildiğini söyledi.

Icelandair de önceki gün Reykjavik-New York seferini yapan uçakta insanlara vuran, küfür eden ve tüküren yolcuyu zapt etmek zorunda kaldıklarını açıkladı.

Havayolu şirketinin sözcüsü Gudjon Arngrimsson, yolcunun, davranışlarının ''başa çıkılmaz ve tehdit edici'' hale gelmesinin ardından bağlandığını kaydetti.

Arngrimsson, uçaktakilerin güvenliği için yolcularla mürettebat tarafından zapt edilen adamın, yolculuk süresince gözlendiğini bildirdi.

Icelandair, uçağın Kennedy Havalimanı'na inmesinin ardından adamın polis tarafından götürüldüğünü açıkladı.

New York ve New Jersey Havalimanı Yönetimi Sözcüsü Ron Marsico, gazetecilere polisin sarhoş olduğunu tespit edilen 46 yaşındaki adamı hastaneye götürdüğünü, adamın suçlanmadığını bildirdi.

Yolcunun kimliği ise açıklanmadı.

 

Uçağı karıştıran yolcuyu bantladılar! - Avrupa Haberleri

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...