Jump to content

Mp3 İle Çakra Açılırmı?


Guest emiin

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar web de çakra açmak için pek çok yazı mp3 video dolaşıyor bu yöntemlerle çakra açmak doğru mu?

 

çakra açmanın zararları var mıdır?

 

konuya yabancıyım arkadaşlar çakra açtırmış veya konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar cevap yazsınlar

 

teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çakra açma zararları ile ilgili soruna cevap vereyim, geçen yaz araştırmıştım biraz. kendim çakra açmadım, ama başka forumlarda okumuştum.

 

çakra açılması sırasında ve sonrasında, çakranın bulunduğu yerde çeşitli ağrılar olabilir. çakra açma vücudun enerji dolaşımıyla etkili olduğundan ve o bölge bu enerjiye alışık olmadığından ileri gelir bu. zamanla geçer. bu sırada baş ağrıları da normaldir. yine zamanla geçecektir.

 

bir de psi-vampirlerin ilgi odağı olabilirsin, dikkat et ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iki seansta açılır. birinci seanstan yaklaşık 2 ay sonra ikinici seansla birlikte tamamlanmışolur. ilki yaklaşık 7 saat sürer. ilk seansın sonunda müthiş bir yorgunluk, mide bulantısı vs.. olabilir. ilk seanstan sonra yapılacak en iyi şey ılık bir duş alıp yapmaktır. ben mp3 le de denemiştim ancak sadece rahatlatıyor. bir reiki master çakra açma hususunda sana yardımcı olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

belki arkadaş da o bir elin pamakları kadar olan kişilerden biridir, herkes dünyaya çakra açmayı bilerek gelmiyor. O da öğrenmek istiyor olabilir
o elin parmakları kadar sayıyı o alemde herkes bilir:thumbsup:sanırım burda öğrenemez yeri burası değil hayal kırıklığı yaşıcaksınız.:thumbsup:

--------------------

çakralar insanın kendisi tarafından bile açılabilir. bunu bir elin parmağı kadar insan yapıyor derken, konudan ne kadar uzak olduğunuz aşikardır.
Açmalısın o zaman.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

shadow niye insanları bu kadar sıradan görüyosun, bişeyi ben yapamam öbürü yapar, öbürünün yapamadığını bi başkası yapar. Bunları yapanlar insan değil mi, herşeyi o kadar zor görmekten günün birinde hiç bişey yapamayacaksın (MazaALLAH)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...