Jump to content

Yolcuların Önünde Otobüs Şoförünü Öldürdü


ESİLA06

Önerilen Mesajlar

[h=1][/h]Güncelleme : 10 Ocak 2013 15:24

mustafa-turkan.jpgHatay-da belediye otobüsü şoförüyle, yolcu arasında "ön kapıdan inme" yüzünden başlayan tartışmasının büyümesi üzerine çıkan kavgada, bıçaklanan sürücü hayatını kaybetti. Cinayet anı, otobüsteki kameraya yansıdı.

Antakya'da Armutlu ile Bahçelievler mahalleleri arasında çalışan 31 J 0065 plakalı belediye otobüsünün şoförü Semir Bağdadi (28) ile ön kapıdan inmek isteyen bir yolcu arasında tartışma çıktı.

Ön kapıdan inmekte ısrar eden ve diğer yolcuları da engelleyen zanlı, önce elindeki soda şişesiyle şoföre saldırdı. Şoförün ön kapıdan inmesine müsaade etmemesi üzerine zanlı, belinden çıkardığı bıçakla şoför koltuğunda oturan Bağdadi'ye saldırısını sürdürdü.

Tartışma ve bıçaklanma anının otobüsteki kamera tarafından saniye saniye kaydedildiği olayın ardından zanlı, suç aleti bıçakla kaçtı.

Kendisinin de elinde bıçak olduğu görülen ve bıçaklı saldırıda kalbinden ağır yaralanan şoför Bağdadi, kaldırıldığı Antakya Devlet Hastanesi'nde yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Olay sonrası kaçan zanlının yakalanması için çalışmaların sürdüğü bildirildi.

Olayda hayatını kaybeden gencin evinde yas

Öldürülen otobüs şoförü Bağdadi'nin cenazesi, Antakya Devlet Hastanesi morgundan alınarak Serinyol ilçesi Elazığköyündeki evine getirildi.

Olayın şokunu yaşayan baba Gazi Bağdadi, oğlunu kalbinden bıçakladıklarını belirterek, saldırıyı lanetledi. Olay günü kendisiyle aynı otobüste çalışan Bağdadi'nin amcası Hasan Bağdadi ise, araçta gündüz kendisinin çalıştığını, akşam ise yeğenin görevi devraldığını kaydetti.

Yeğeninin kimseyle bir husumetinin bulunmadığını ifade eden amca Bağdadi, yaşanan olayı akıl almaz bir durum olarak değerlendirdi.

Bu arada hayatını kaybeden otobüs şoförü Semir Bağdadi'nin 1,5 yıllık evli olduğu ve 6 aylık çocuğunun bulunduğu öğrenildi.

 

Anadolu Ajansı

Yolcuların önünde otobüs şoförünü öldürdü | Hatay Haberleri | Mynet Yurt Haber

 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...