Jump to content

Arınç: 'Yaşanan Olay Bir Vahşettir'


кυвiŁαу

Önerilen Mesajlar

[h=1]Arınç: 'Yaşanan olay bir vahşettir'[/h]

Paris'te 3 PKK'lı kadının öldürülmesini değerlendiren Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Yaşanan olaylar bir vahşettir" dedi.

 

bulent_arinc2.jpg

 

 

 

 

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, 2013 Yılı Diyarbakır Surları Yılı Olsun Fotoğraf Sergisi'nde Diyarbakır Belediye Başkanı Osman Baydemir ve BDP'li siyasetçilerle bir araya geldi.

 

İmralı sürecine ilişkin "hiç bu kadar umutlu olmamıştım" diyen Arınç, Paris'te 3 PKK'lının öldürülmesini bir kez daha vahşet olarak değerlendirdi.

 

Başbakan Yardımcısı Arınç, İmralı sürecinden umutlu olduğunu söyledi, ama yolun zorlu bir yol olduğunun altını çizdi. Paris'te 3 PKK'lı kadının öldürüldüğünü anımsatan Arınç, daha önce yaptığı "bu bir vahşettir" açıklamasını eleştirenlere tepki gösterdi.

 

Arınç, "Onları bir kere daha üzmek istiyorum. Yaşanan olaylar bir vahşettir. Onlar böyle bir ölümü hiç bir zaman hak etmediler. Suçluysalar yargı önüne çıkarlardı" dedi.

 

 

Kaynak : Arınç: 'Yaşanan olay bir vahşettir' - Posta

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Asıl bu adamın bu sözleri vahşet ya neler duyuyorum ya niye tepkisiziz ya inanmıyorum duya duya alıştık mı umurumuzda mı degil napiyoruz o şehitler kimindi askerlerimizin canına kiyanlar kimdi heeeyy Arınç sen Türkiye de mı yasıyorsun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kendi ic hesaplasmalaridir sehitlerimizin 3 katili temizlenmis. Belkide fransanin isidir eger fransanin dediklerini yapmadiysalar cönkü bundan öncede sanirim bir fasliyi temislemisledi, cünkü fr istikbarati ile calisiyormus.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yasanan olay vahsetmı bu adam ıyıce gözume batıyor hangı dagların ruzgarı anlamadım

her ulkede terörıstler bınbır ceza işkence ıdam görurken bu kansız vahset dıyor o vahset dedıgın ıt surusu masum kaç sehıdın katılı bılıyormusun kansız bastıgın o topraklarda gencecık hıc bır sucu olmayana nıye sahıp cıkmıyorsun bunları ölmesı ve 7 alayını öldurmek haktır kım yapmıssa ellerıne saglık allah razı olsun pislık yok et yok et bıtmıyor kı 3 pislık gıttı ama daha cok mıkrop var

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...