Jump to content

Sıkıntılar Bitsin Huzur Gelsin


ELA NAZ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Elimi attıgım dallar kuruyor diyen kardeşlerimiz biiznillah bu dua ile sıkıntılarından kurtulacaktır..

 

Estafurullah el Aziym, Estafurullah el Aziym, Estafurullah el Aziym ya Tevvab Ya Fettah, Elem neşrahleke sadrek. Ve vedagna anke vizreak. Ellezi enkade zahrek..Ve refane leke zikrek.. fe inne meal usri yüsren inne meal usri yüsren, feiza feragte fensab vallahu feiza feragte fensab vallahü billahü feiza feragte fensab, ve ila rabbike fergab.. Sadakallahül aziym-i Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi bi ecmain bi hürmeti Ashabı Bedir, ashabı uhud, ashabı akab, ashabı kehf, ashabı meymene, ashabı yemin, ashabı suffe, Ya rabbel alemin ya aman ya aman.. Rabbena atigna fid dünya hasenetev ve fil ahireti hasenetev ve kina azaben Narr.. AMİN..

  • Beğen 2
  • Thanks 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önemli not :)

Bu dua için sayılara takılmayın ne zaman ihtiyaç duyarsanız o zaman dilediginiz miktarca okuyabilirsiniz..

Meali gayet açık, ilk cümlede estafurullah el aziym diyerek günahlardan ve manevi kirlerden arınma talep ediyor af diliyoruz, sonra inşirah suresine müracaat ederek dua ediyoruz, daha sonra Peygamberimize ve sırasıyla Bedir ve Uhud gazvelerine katılanlara, akabe vadisinde biat edenlere, mağara arkadaşları dedigimiz Anadoluda 7 uyuyanlar olarak adlandırılan güzel insanlara, sağ tarafın insanlarına (Kuranda bildirilen amel defterlerini sağ taraftan alacak olan bir grup) selam ve teşekkür ederek onlarında hürmetlerine duamızın kabulünü rica ediyoruz, son olarakta Bakara 201 de geçen duayı (Allah'ım bize dünyadada ve ahirette iyilikler güzellikler ver ve bizi cehennem azabından koru) okuyarak bitiriyoruz..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...